reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2014 :)

Miss postaram sie ;) ale z dzis nie uda sie za bardzo bo pierwsza dawkę wzięłam koło 15, ale oczywiscie od tej wieczornej i juz kolejne dni bede brała regularnie ;)

Zouza no to teraz niech płyną do celu ;) ostatnio na forum czytałam ze dobrze jest jeszcze poserduszkowac dzien po owu...


Wysłane z mojego iPhone przez Tapatalk
 
reklama
Zajrzałam co mojego bladziocha ;) ściemniał na wieczor ze da sie fotkę zrobić ;) wiem wiem ze to po czasie ale i tak oko cieszy.
Wzięłam nospe bo mnie po lewej str ciągnęło...

Do biorących lutke, czy tez miałyście uczucie ze z Was wypływa, przepraszam ze dosadnie ale latam patrzę czy @ sie nie zaczyna...

Zouza tak Cie Chłop wymęczył? ;p
Moj wysprzątał mieszkanie, nie odzywa sie, nie pyta, poszedł biegać, a ja staram sie nie denerwować

ImageUploadedByTapatalk1414087423.173166.jpg


Wysłane z mojego iPhone przez Tapatalk
 

Załączniki

  • ImageUploadedByTapatalk1414087423.173166.jpg
    ImageUploadedByTapatalk1414087423.173166.jpg
    23,6 KB · Wyświetleń: 56
Miss rano po zrobieniu był jaśniejszy ledwo widoczny ale nie mogłam sie pohamować zeby nie zrobić zdjęcia ;p
Aha to spoko, kurczę tylko jak to rano zaaplikować i do pracy wyjsć, trzeba by było buzik nastawić i przez sen ;p


Wysłane z mojego iPhone przez Tapatalk
 
Ja tak sobie godz ustawilam. Np jak wstawalam o 6 to 5:30 budzik i ladunek i pozniej o 6 wstawalam.a pozniej bralam o 17:30 lub 18 tej. Chodzi o to zebys to regularnie mniej wiecej o stalych porach. Nawet gin mi mowil o tym. Ze np jak bym miala wziac o 18 a zapomnialabym to po pary godzinach moglby zaczac spadac progesteron ktory regularnie dostarczasz. Napewno sie to nie dzieje tak od razu alle i tak uwazam ze powinno sie to robc w miare rwgularnie plus minus godzinka i tak gin jeden i drugi mowil i radzil. Piekny bladzioch naprawde :-)
 
reklama
Zastanawiam sie jak zrobić z dzis bi brałam lutke jakies 5h temu jutro chciałabym wziąć o 7, wiec dzis wziąć druga dawkę o ktorej? Teraz czy poczekać jeszcze ze 2h? I od jutra wyrównać?

Miss Kochana na nim zaszły juz reakcje wiec jest ciemniejszy, bo rano myslalam początkowo ze mi sie w oczach mieni ;p mam nadzieje ze jutro wyjdzie tez kreseczka, bladzioch, cokolwiek...


Wysłane z mojego iPhone przez Tapatalk
 
Do góry