reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2014 :)

reklama
Witam

Ja zmeczona wracam po zakupach:/

Niedawno w domu wyladowalam...
Mdli mnie strasznie dzis...cale szczescie ze do niedzieli mam tylko brac;-);-)

Blair zaciskam kciuki&&&& dostane testy od Ciebie;-)

Miss mam nadzieje ze jest ok i czekamy na relacje z wizyty;-)

Anula doczekamy sie!!!!

No ja za 2 tyg znow zaczynam wedrowke po lekarza...:/

Zouza wierze ze sie pogodzicie i jeszcze wykorzystacie okazje;-)
 
Anula szkoda ale co poradzic,
&&&& za jutrzejsza wizytę :)

Zouza ja tez twierdziłam ze ten cykl jest stracony ;)

Julia jesli faktycznie jestem w ciazy to dostajesz ode mnie testy ktore mi zostaną ;)

G wrócił jakiś czas temu, nawet nie zapytał jak wizyta, tylko czy ide biegać jak powiedziałam ze nie bo mam odpoczywać to sapnal jakbym cos wymyślała... Cholernie mi przykro, teraz siedzi przed kompem i nawet słowem sie nie odezwie... Nie wiem co sie z nim dzieje, nie poznaje go...


Wysłane z mojego iPhone przez Tapatalk
 
Jula to z tego co kumam to monitoring cyklu ?a co ci teraz zapodali? W sensie jakie leki ? ....
Ja ide jutro ... w czwartek do swojego gina co mi ciaze prowadzil .... skpnsultuje sie tu i tu .... zobaczymy jakie beda opinie
 
Anulka tak ide na monitoring bo od nowego cyklu mam zwiekszona dawke Clo, i chce zobaczyc jak zareaguje organizm...
Dostalam na ostatniej wizycie po tym jak sie okazalo ze moje jajeczko nierosnie Duphaston na wywolanie, i z tego co dobrze kojarze to on ma takie skutki uboczne, w niedziele koncze branie i licze na szybkie przyjscie @!!

Kazdy lekarz pewnie inna teorie bedzie mial...i sposob na to zeby pomoc ci zaciazyc... wybierz jednego lekarze do ktorego masz zaufanie...;-)

Blair mam wielka nadzieje ze ci sie udalo;-)
Ja w wekeend zamowie ten infolic;-) a co mi tam, ale bede brala do owulacji;-)
 
Julia mozesz brać i po owu, ponoć moze wspomóc pęcherzyk przy zagnieżdżeniu

Zouza to moze sexik z lubym na pogodzenie? ;p

Gochson przepraszam dopiero zauważyłam ze edytowałeś post, mam 100 dwa razy dziennie, plamien nie mam

Wysłane z mojego iPhone przez Tapatalk
 
reklama
Do góry