reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2014 :)

reklama
Miss nie wiem, nie chce jeszcze liczyć. Dopiero jak sie wszystko potwierdzi
A Ty jak sie czujesz? Plamienia ustały?

Zastanawiam sie czy jesli wg dr tam wyglądałam na w ciazy czy mogła sie pomylić...


Wysłane z mojego iPhone przez Tapatalk
 
Blair
Plamienia sa i brzuch pobolewa z jednej str. Ale nie jest gorzej mam nadzieje ze mi do jutra przejdzie. A plamienia zobaczy gin zeby nie bylo ze znow mowie o plamieniach a ide do bniego i ich nie ma.

Co do wygladania jak w ciazy wiesz z tym jest roznie ale jakciuki mocne trzymam. Zrob jutro jeszcze testa sobie. No i beta bedzie . Ile masz dni do terminu @?
 
Blair mocno,mocniutko trzymam kciuki ! Szkoda ze wynik dopiero w poniedziałek no ale cóż-cierpliwosc ;-) ...

A ja się na jutro umowilam do gina ... kobiety .... nie lubię do bab .... no ale ide pogadać ... niech zmaca czy co ... bo niby ok ... a to już z 14 cykl leci ... powiem wam ze juz przestalam wierzyć ... ale chce wiedzieć co jest nie tak .... mezu powiedział ze jak będzie taka potrzeba to się zbada ... zaden problem. ...
 
reklama
Do góry