reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2014 :)

Kasik szczerze to nie chce mi sie tu lazic po tych lekarzach bo tak na prawde i tak nie wiele robia....

Czasem to zaczynam myslec zeby jednak odpuscic ze nie wszystkim pisane jest posiadanie wiekszej rodziny i moze ja tez jestem wlasnie w tym gronie...moj maz chce sie starac jak najszybciej bo skoro lekarka tak kazala to dlaczego nie...mnie sama mysl o kolejnych staraniach paralizuje...sama juz nie wiem co robic.

Dobra nie bede Wam juz tutaj trula.Jakos to sobie poukladam:zawstydzona/y:

Chyba lepiej bedzie jak sie czyms zajme czyms co pochlania duzo czasu, moze wtedy bede mniej myslala o tym wszystkim
 
Ostatnia edycja:
reklama
aschlee, 5_seconds_hug_by_bad_blood.gif

a mąż się badał??
 

Załączniki

  • 5_seconds_hug_by_bad_blood.gif
    5_seconds_hug_by_bad_blood.gif
    9,9 KB · Wyświetleń: 68
melka, ja nie wiem
zaraz musze wuja gógla zapytać
w ostatnim cyklu miałam skok - spadek - skok (potem juz wysokie temp) i owulacje zaznaczyło mi na ten skok .. :rofl2:

aschlee, nie wiem czy w takich przypadkach nie jest tu mowa o jakich konfliktach .. innych
nie znam do końca tematu ale znajoma mojej ciotki ma problem z zajściem a potem utrzymaniem
Pierwsze dziecko urodziła - ale coś było z małą nie tak, nawet jej jej nie pokazali - zmarła po 1 dobie
Drugą ciążę poroniła
Trzecią .. niby była, niby nie - do końca nie było wiadomo

Chodziła po xx lekarzach - niby wszystko ok
Teraz badają męża bo w końcu ktoś pomyślał że to może nie problem jednej osoby a dwóch

No i zrosty jej się robią więc lekarz mówi że to też może być powód ..
 
Aschlee
A konflikt serologiczny? Niby banalne. Ale... przeciwciala mi chodzi we krwi.

Ja znow plamie i boli mnie brzuch po prawej gdzie dzidzia na dodatek mnie nie mdli :-( wczoraj do poludnia mnie mdlilo a pod wieczor jak reka odjal :-( plus bol i plamienia. Boje sie strasznie jutrzejszej wizyty czy serduszko bije :-(
Jestem wlasnie w labo i robie wyniki na zespol antyfosfolipidowy :-(
 
witamy z rana ja i moja jedna tłusta krecha! niby jest jakiś cień, ale ledwo widoczny i sama nie wiem czy to nie błąd testu/moja wyobraźnia (niepotrzebne skreślić) test 10 miu więc jakby coś miało być to by było...
 
Zouza tak pomyślałam że może we wtorek wyszedłby ci test z grubą krechą gdybyś nie piła, rozcieńczyłaś więc test się nie liczy, a wczoraj krecha była ale troszkę jaśniejsza bo lh zaczęło już spadać. Taka tam moja teoria. Trzeba czekać na jutrzejszą temp.

Blair dawaj fote, ocenimy

Miss będzie dobrze &&&
 
Ostatnia edycja:
Witajcie kochane :-)


Zouza oj tam ja zaciskam kciuki, a Wy dzialajcie, pamietaj kazde miejsce i pora dobra hahaha :-D:-D


Aschlee kochana ja Ciebie bardzo dobrze rozumiem, bo tez przez to przeszlam, przez dlugi czas nie moglam sie z tym pogodzic, bo pragnelam tamtego dziecka, ciagle myslalam co zrobilam nie tak,c zego moglam uniknac, cala wina obarczalam siebie, ale odpowiedzi nie znalazlam, badanie hist cos pokazalo, wiem co moglo byc przyczyna, ale mimo wszystkoto siebie obwinialam. Trzymaj sie kochana, teraz ciezko w to uwierzyc, ale zobaczysz, ze zaczniesz sobie z tym radzic i zyc tak jak ja zaczelam.. chociaz to czasem wraca .. np w rocznice ..przytulam kochana i wierze, ze wam sie uda. Wiesz mnie tez paralizuje czasem temta staran i nachodza leki, z ejak sie uda to moze znowu cos bedzie nie tak i ze przezyje to ponownie, a moze wtedy juz nie dam rady, ale mowie sobie wtedy, ze musze wierzyc, ze pragne dziecka, ze zrobie wszystko dla niego i ze wszystko bedzie dobrze.

Matko jak zimno na dworze.. nie lubie takiej pogody, ze masakra... szukam pracy i mieszkania na jakichs cieplych wyspach.. nie wiem kurcze karaiby moze i uciekam z tego zimna... hahaha :-D:-D zeby to bylo tylko mozliwe ale powiem wam, ze na karaibach moglabym mieszkac :-D:-D
 
reklama
miss, kciuki &&&& będzie dobrze, nie nakręcaj sie negatywnie

blair, rzuć fotką testu :)

melka, a cholerka już to wie
najwyżej odziedzicze testy po Tobie i bede wiedziała już jak mam testować :-D

edit:

"Temperatura w czasie owulacji podnosi się o kilka kresek (zwykle około pół stopnia) (...) Podniesiona temperatura ciała pojawia się tuż po owulacji i trwa około dwa tygodnie."

to w czasie, czy po :-D
 
Ostatnia edycja:
Do góry