reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2014 :)

reklama
Ja już w pracy.
Ależ mnie podbrzusze tępo boli .. masakra
Poza tym naszła mnie smutna myśl że jednak się nie "wstrzelimy" .. za mało przytulanek :/
no ale co zrobić jak T pracuje po 11h i pada trupem ? ehh ..
 
Dzien dobry...

wiecie co...moze glupie ze to mowie...ale chyba faktycznie sobie juz z tym wszytkim nie radze....wieczorem padam na dziob po calym dniu zasypiam a za max dwie godziny budzi mnie jakis taki paniczny lek...nie potrafie tego opisac.Jak juz sie obudze to zasnac nie moge bo ciagle mysle co moglo byc nie tak, co zrobilam zle.Dlaczego badanie histo znow nic nie wykrylo, jakie badania jeszcze zrobic ,a czy terminy nie beda np za pol roku, a czy dostane te leki, a czy ktos w koncu mi pomoze, a czy wogole kiedys sie uda, czy nie bedzie komplikacji innych po zabiegu.

Wygadalam sie troche mi lepiej...Nie wiem po prostu slowo kolejna proba na razie dziala na mnie tak ze wpadam w panike
 
Jazza haha niema litosci hehe;-) no ja noestety musse czekac na @....

Zouza to pewnie zaraz owu bedzie prawda?
Bo niewierze ze taki cud moze mnie spotkac...zbyt piekne..

Melka przybij piatke, lewno sie podnioslam to glows boli strasznie:-:)-(

Do tego mnie gardlo napierdziela:-(

Zouza wiem latwo sie mowi, staraj teraz sie kierowac myslami w innym kierunku;-)

Melka to fajnie ze wiedzialas kiedy owu;-) teraz tylko czekac;-)

Blair jak tam test?

Witam sie i milego dnia zycze!

Aschlee kochana bardzo wiele przeszlas, nieznasz odpowiedzi dlatego tak sie dzieje ze spac niemozesz, masz tysiac mysli, dlaczeho itd...ja tez to przerabialam, z czasem sie z tym osowoilam i bylo lepiej, niemozesz sie zadreczac...ty chcesz dzialac ale masz zwiazane rece, procedury itd...mam nadzieje ze wizyta u genetyka da i nadzieje !!! Trzymaj sie :*
 
Ostatnia edycja:
Aschlee, pij sobie dziurawiec, melise ..
Może to wiele nie pomoże ale na pewno troche uspokoi.

Szczerze mówiąc to nawet nie wiem co Ci doradzić. Tymbardziej że mieszkasz poza PL.
Ja mam BARDZO dobrą gin. Jeśli chcesz - napisz w pw z czym się borykasz, jakieś wyniki badań - a ja to skonsultuję u niej :)

Wychodze z założenia że z min 2 lekarzami powinno sie pewne rzeczy konsultować.

julia, no owu albo dziś albo jutro bo już mnie rwie strasznie ..

na gardło dobra kutasiana :-D
 
Ble ble ble:-D:-D

Wiesz ja nawet syropu niesypije wiec wiesz;-)
Ostatnio to stracilam glos wtedy poszlam juz po leki a tak czekam az samo przejdzie...normalnie jak dziecko:/
 
reklama
Do góry