reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2014 :)

reklama
Dziękuje dziewczyny za odpowiedź!
W takim razie zaczynam działać od listopada :-)
Trzymam za wszystkie &&&&&&&&&&!!
 
zouza mi nie wyszedl test owu ani razu zawsze kreska byla jasniejsza a owu byla bo w ciaze zaszlam
takze dzialajcie mimo ze test jest jeszcze negatywny :)
 
Helol laseczki ja dzis caly dzien w biegu:/
Zdecydowalam sie juz na telewizor i jutro jade po niego, zaliczylam tez 2 herbaty u psiapsiol i u babci ktora mnie poczestowala torem zepsutym:-( niestety mozecie sobie wyobrazic co bylo dalej...niestety Mela dostala tez kawalek i na brzuszek narzekala...juz sie balam ze tez bedzie...ale narazie cisza wiex jest nadzieja;-)

Blair ja trzymam kciuki za jutro;-)

Miss super z ta umowa;-)

Aschlee no mam nadzieje ze ruszy sie wszystko i pojdzie po twojej mysli...

Melka lekarz mi tez mowil zeby xo 2 dzien bo wtedy pleminiki lepszej jakosci sa;-)

Ja tez na dniach zamowie infolic;-)

Tinuss trzymam &&&&&& pisz relacje po wizycie!

Anula88 co tam u ciebie kochana?

Blair pamietaj ze ja czekam w kolejce na te tescioszki;-);-);-)

Zouza udana jestes;-) no i &&&& za staranka;-)
 
Jula dzięki ze pytasz ... u mnie bez rewelacji ... pracy duzo w pracy ...Potem trochę prywate zalatwialam.... dom,lekcje i dzien zlecial .... a jeżeli chodzi o starania to odpuscilam .... kolejna laska w pracy w ciazy wiec i nutka zazdrości jest .... milego ....
 
reklama
Anula88 calkowicieecie rozumiem...jaka ja bylam rozczarowana ze z cyklu nici:-( no ale co zrobic trzeba isc do przodu...u mnie tez ostatnio sie dzieje wiec malo czasu mam i ogarnelam temat...pozbieralam sie...czas nam pokaze co dla nas przygotowal...ja jakos niewierze ze jeszcze moge urodzic zdrowe dziecko, takie to dla mnie nierealne...
 
Do góry