reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2014 :)

reklama
Malena
No nareszcie jestes bo juz cie wzywalam wczoraj :-) odpocznij i udanego remontu a ja cagle &&& trxymam!

Julia
Kiepsko na wieczor mnie bardziej boli prawie jak wczoraj. Ale plamienia ciut zelzaly... po dzisieszych bolach jutro znow pewnie beda. I tak w kolko... juz sie nawet z mezem pochemralam... ja die zle czuje a on nawet nie zapytal nie przytulil tylko steka ze ciagle przy remoncie i w ogole. Nawet za kolacje nie podziekowal... w ogole nic ani be ani me... pojechalam przed chwila mu po fajki choc fatalnie sie czuje... mmam ji dosc siedzenia w domu wiecznie jest tylko praca i remont a w lozku zamiast ze mna porozmawiac to komorka.... kiedys przysiegam wypier...le mu ja za okno w nocy i dam starego rzecha co by tylko nie gral w te zasrane gry. Jak dziecko chlop 34 lata.... moze jestem rozdrazniona dzisiaj dlatego tak to wszystko widze ale naprawde brakuje mi rozmow z nim... o wszystkim nie tylko o tym co sie dzieje. Juz dzisiaj zaczynalam nawet myslec co bedzie gdy poronie. Napewno odpuszcze starania nazbieram kase i gdzies pojedziemy na wycieczke.... schudne... chce sie ciut przygotoeac do tego zeby mniej bolalo. Niech moj maz kurna sie nie zdziwi jak bede sie spotykala na kawe z przyjacielem tylko dlatego ze on nie chce i nie ma czasu ze mna pogadac.... to chyba na tyle. Ja chyba znikne na chwile dopoki sie nie dowiem co ze mna.... moze ciut lzej mi bedzie.
 
Ah to kawałek ..
Szkoda bo fajnie czasami sie spotkac i pogadac :)
Ja w sumie poza mezem nie mam nikogo. Kolezanki odkad dzieciate zmienily fronty ;)

Ale po 7 latach w zwiazku toksycznym nauczylam sie ROZMAWIAĆ ..

A po 5 razach "dlaczego mezczyzni kochaja zołzy" chyba nauczylam sie ich na wylot ;)
 
Jak bylam na grudniowkach tosmy sie we wrocku spotykaly w ciazy:-)
A ty skad jestes?:-)
Ja mam tylko jedna kolezanke ktora jest dziwna :p i nie zawsze mam z nia kontakt. A tak to tez tylko maz ktory mnie czesto irytuje :p
 
reklama
Do góry