reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2014 :)

Miss - dziękuję.
Ja również należę do MEGA wrażliwców, ale w tamtym czasie opanowały mnie jakies nadprzyrodzone moce dzięki którym przetrwałam, miałam siłe chodzić do pracy, potem do szpitala, do domu, do szpitala ..

Choć tym roku troche odchorowałam, stres jednak wychodzi
 
reklama
Zouza strasznie mi przykro kochana :(

Julia a no ja od wczoraj duzo leze bo co troche pochodze to brzuch boli...nie lubie dlugo lezec w lozku ale dla Fasolka staram sie odpoczywac ile sie da:tak: na nastepnej wizycie musze pogadac o bolu (.)(.) bo czasem na prawde daje popalic.

Missiiss trzymam kciuki zeby plamienia znikly i juz nie wrocily:tak:

Dobranoc babeczki:tak:
 
Witam z rana i pięknej niedzieli życzę :)
Troszkę mnie nie było, bo wczoraj mieliśmy bal myśliwski z okazji 50-lecia koła mojego mężowatego i musiałam z nim tam iść, chociaż średnio mi się podobało bo nikogo praktycznie nie znałam, a średnia wieku 50+ :p a jeszcze nas jeden taki dziadek nas ostro wkurzył, bo zajęlśmy miejsca dla teściów, bo mieli się spóźnić a on tam usiadł, i głupkowato się pyta czyja to marynarka i nam ją oddał, a my, że zajęte to udał, że nie słyszy :( porażka, ustąpiliśmy teściom swoje miejsce bo oni by chyba wcale sie nie bawili a my się musieliśy przesiąść w towarzystwo starosty i burmistrza i innych ą ę .... ale już po 23 pojechaliśmy do domu bo nudy :p

Zouza - przykro mi, (*) dla Taty.
Mississ - po pierwsze gratulacje bety, a po drugie &&&&&&& za koniec plamień, odpoczywaj i będzie dobrze!

Ja po tym duphastonie to jestem skołowana! Miałam nieregularne cykle już ponad rok, brałam anty to było ok, potem znów beznadzieja - wahał się cykl 28-40 dni różnie, też przez stresujące studia. Ale @ trwała z 5 dni zazwyczaj, a teraz 2 dni krwawienia i dzień lekkiego plamienia i koniec :eek::eek: dziwne, ale chyba nie narzekam, szybciej zaczniemy przytulanka :tak::tak:
 
Hej niedzielnie.

Dziecko po mnie skacze a ja malo zawalu nie dostaje. Jakas manie ma taka kokoszenia sie z rana ;-)

Kornelia
Fajnie ze mialas zajeta sobote :-) z tym wiekiem +50 to mi siie kojarzy tylko z praca haha ;-) bo wiekszosc klientow takich mAMY. Ludzie to sa gbury wiesz facet pewnie sobie popatrzyl na was stwierdzil ze co mu tam beda mlodzi dyktowac gdzie bedzie siedzial. Ja to bym poszla na jakies weselisko najchetniej :-) chociaz teraz chyba nie bardzo. Bardziej brudze lekko niz plamie ale jednak. I brzucho czuje jak za duzo chodze czy jezdze. A kiedy testujesz kornela?:-)

Milej niedzieli :-)
 
Ostatnia edycja:
Julia, dziś dopiero 3 dzień @, wg kalendarzyka mam jeszcze jakieś 7 dni :)

Tato zmarł w zeszłym roku w sierpniu.
Zachorował w styczniu i przez te 8 miesięcy walczyłam by go uratować - niestety, nie udało się
Strasznie mi go brakuje, zawsze byłam jego córeczką, a ten ostatni czas spędzałam czas w sumie tylko z nim
Ah ..
współczuje, wiem jak to boli bo mój Tato odszedł od nas rok temu we wrześniu :(
 
Witam sie z rana;-)

Zouza to przykre, co cie spotkalo o faktycznie moze ten stres eychodzi dopiero...

Aschlee kurcze co jest ze tak czesto ciezarne narzekaja na bol brzucha:/ no mam nadzieje ze szybko przejda te bole! A przypomnij kiedy masz wizyte?
Piersi tak cie bola? Hmm z czasem napewno przestana ale fsktycznie warto lekarza sie zapytac.

Kornelia to twoj maz mysliwy?:-) moj chrzestny jest mysliwym...
No to starszy pan myslal ze wszystko mu wolno:/
Ja kiedys tez mialam dlugie miesiaczki a teraz z max 2 dbi i to dobre bo szybciej wszystko przychodzi wiec na + z tym twoim krawieniem:-)

Miss kurcze lez ile sie da i &&& zeby minely plamienia!
Moja wie ze po mnie nie skacze;-)
Na tacie akrobacje robi hehe


Hanasmietana prosze o edytowanie postu a nie trzy pod rzad ok?;-)
Wiem wczoraj tez tak zrobilam ale inaczej zdjec nie moglam wrzucic:/ i tez niechcecy eyslalam w polwie pisac postu.
Rowniez przykro mi z powodu twojego taty...
Ja boje sie takiej sytuacji:-(

Wczoraj bylam w ikei i juz mniej wiecej wiem co chce do pokoju corki;-) bo za chwile remont zaczynamy;-)
 
reklama
Hanasmietana
(*)(*)(*) dla Twojego Taty. Jej dziewczyny jak wam ciezko musi byc....

Gin mi kazal brac leki i zrobic bete. Jak bedzie ok mam sie umowic na wizyte. Umowilam sie juz wczesniej na 2.10 zeby cos bylo widac ale napisze do niego w poniedzialek bo musze recepte na luteine wziac. A jedna paczka starcza mi tylko na 7 dni. Moze wtedy jak podjade do nieego to mnie wezmie na usg aczkolwiek sie nie napalam z reszta moze jeszcze nic nie byc widac.
 
Do góry