reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2014 :)

Malena ja też mam nadzieję że się nam uda że wszystkim się w końcu uda:) a ja może jutro bd testować o ile nie przyjdzie @ ale też nie chce zbytniej nadzieji sobie robić aby się nie rozczarować:(
 
reklama
Malena,tinus kiedu testujecie?

ja już mam za sobą 2 testy - jeden popołudniowy negatywny (2 dni przed@), drugi również negatywny w dniu spodziewanej @ rano. nie lubię testów :no::no::no::no::no::no::no::no: gównianej firmy były oba, nawet nie pisalo na nich jakiej czułości - sama nie wiem czy dobrze robię wmawiając to sobie:confused::confused::confused::confused: myślicie, że wynik był prawidłowy?? w sensie, że nie jestem w ciąży a @ się opóźni?? ja mimo wszystko wierzę, że się udało :-):-):-) ale sobie wkręcam :-p chociaż nigdy nic nie wiadomo:-)

Tinuś :-)w coś trzeba wierzyć :-)
 
Marlena czemu nie zrobisz bety?? bedziesz miala sto procent pewnosci .. mi tez sie cykle wydluzyly wvczasie staran .. zawsze mialam @ 31dc a podczas staran najpozniej 37przyszla i tez nie bolalo .. moment i zalalo mnie a potem dopiero bolalo.. zrob bete i oddechnij bo takie nakrecanie sie nie jest zdrowe bo jak przyjdzie malpa to bedzie wielkie rozczarowanie .. aczkolwiek zycze Ci z calego serca by to byla ciaza :)
 
cześć dziewczyny, dołączam do grupy, bo potrzebuję waszego wsparcia. Do dzisiaj i ja się spodziewałam, że ten miesiąc będzie szczęśliwy, ale niestety. Zrobiłam test 2 dni przed spodziewaną @. Jedna kreseczka. To boli... Bardzo bym już chciała zobaczyć dwie kreseczki. Przez 5 lat brałam pigułki, żeby nie zajść, a teraz szukam przyczyn, dlaczego nie mogę zajść :-(
 
Marlena czemu nie zrobisz bety?? bedziesz miala sto procent pewnosci .. mi tez sie cykle wydluzyly wvczasie staran .. zawsze mialam @ 31dc a podczas staran najpozniej 37przyszla i tez nie bolalo .. moment i zalalo mnie a potem dopiero bolalo.. zrob bete i oddechnij bo takie nakrecanie sie nie jest zdrowe bo jak przyjdzie malpa to bedzie wielkie rozczarowanie .. aczkolwiek zycze Ci z calego serca by to byla ciaza :)

powiem Ci, że byłoby smutno gdy stałoby się tak jak piszesz, nie ukrywam, ale żadna to też tragedia ;-);-) potrafię to przyjąć i iść dalej, w nowy cykl ;-) nie załamuję się strasznie bo zawsze mam nadzieję, nawet na nowy cykl :tak::tak::tak:

kupiłam test, zrobię jutro rano a potem może wybiorę się do gina bo i tak miałam iść. poproszę może o jakieś badania bo nigdy takowych nie robiłam.
 
reklama
Hej hej...
My po wizycie, wszystko ok. Kośc nosowa jest, przezierność 1,3, tętno 155. Mój cudaczek ma już 5,1 cm. Oczywiście wydaje mi sie troche mało, ale gin mówi, że jest dobrze, więc wierze :)
Dziewczyny a jak to jest z tym pulsem? Wierzycie w to że jak powyżej 140 to dziewczyna, a jak poniżej to chłopak? Sprawdziło się to u Was jakoś?
Następna wizyta za 3 tyg. A wy co ile macie wizyty?
Uff ale się ciesze, że już mam tą wizyte za sobą.
 
Do góry