reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2014 :)

Witam

Blair trzymam kciuki:) i gratuluje pieknej oceny:)
Mam pytanko do CIebie
Otoz nadmiernie mi wypadaja wlosy bylam u trichologa i zapisala mi mase badan a ze bardzo drogo by wszystko wyszlo, zrobilam najwazniejsze i takie ze jesli cos zle wyjdzie to najwyzej reszte porobie i teraz do sedna, zalecone mialam TIBC i ferrytyne, ale zrobilam TIBC bo laborantka mowila ze jak wyjdzie to ladnie to ta ferrytyna niepotrzebna, no i wlasnie odebralam wyniki ze kiepskie zelazo mam czyli jak norma 50-170 to ja mam 33 i teraz pytanie czy warto zrobic te ferrytyne? bo pisalas cos o nieprzyswajaniu...
Sorki ze tak chaotycznie ale corka stoi nade mna i cos ciagle chce;p

Dzieczyny dzis dopiero pierwszy dzien spoznienia najdluzej moj cykl trwal 34dc wiec dzis jest 33dc bo srednia liczylam 32dc wiec jak nie przyjdzie to moze na wekeend zrobie tesciocha!

Witam nowe dziewczyny:)
 
reklama
Anula1988 -- zapewne wujek ma ogromne doświadczenie co do wielkości brzuch, mnie osobiście teksty "za mały", "za duży", "a co będzie" ? doprowadzaj do szału, ale cóż zrobić taka natura ludzi ;-)


julia --- to trzymam kciuki za II !!!!!!!!!!!!!
 
Hey kobietki ...

Widze ze szalejecie,tyle postów ....

Anula noo pochwal sie brzusiem,daj nam nacieszyć oko ;-)

Gabis ciesze się ze dzis samopoczucie lepsze- tak trzymaj ;-) ....

Aschlee kciukasy zacisniete :) ....

W pracy Mexyk, jutro mamy kontrolę grr ...
A mnie węzeł chłonny boli i wogole pol głowy włącznie z szyja ... 8 wychodzi do końca grrr ...

Noo popijam sobie inofolik prosze ja was ;-) ... po 2 saszetki a co ....

Jutro dziecko z dziadkami jedzie na wies
... dlugi weekend maja.ja niestety w pt do pracy ale poo pojedziemy sobie gdzieś z mezusiem hmm nad morze może ;-)
 
Witajcie :d
Kasikz : ja mialam robione hsg bez znieczulenia. Najlepiej godz przed wziasc tabletke przeciwbolową. Tuż po...boli. cos w rodzaju silnego bó
lu miesiaczkowego . W moim przypadku po 2 dniach przestało. I plamien nie miałam co różnie bywa. Nie martw się będzie dobrze.
 
A sama już niewiem ciężko sama już niewiem co myśleć. Musze być przygotowana na najgorsze bo to ost nasze podejście. Mam nadzieje że do 3 razy sztuka i w końcu się uda ....
 
reklama
Do góry