reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2014 :)

Blair , Ashlee no to czekamy:)
Dziewczy któras z Was miała to HSG ja zaczełam czytac i sie przeraziłam. Boje sie teraz :( Miałam robione kiedys ale w znieczuleniu ogólnym a teraz szkoda mi kasy 1000 zł, wiec chciałam zrobic bez. Ale to co piszą w necie to ja nie wiem cyz dam rade :(
 
reklama
Kasik mi hsg zupelnie obce. Nic nie wiem na ten temat. Ale moze nie czytaj za duzo bo czasem lepiej wiedziec mniej.

Motylku a co u was? Odezwij sie!
 
Aschlee- Kochana, podwyższona temp., to tylko pozytywne rzeczy może oznaczać. Kiedy idziesz na ta bete co Ci ginka dała na nią skierowanie? Ja czuje,ze będzie dobrze...

Gabis, Blair- będzie foto, obiecuje!

kasikZ- ja miałam HSG w czerwcu zeszłego roku robione na NFZ w szpitalu, też bez znieczulenia. Wszystko da się radę przeżyć. Nie czytaj historii o HSG w necie, bo ja też czytałam i potem szłam do gabinetu jak na ścięcie, o zgrozo. A potem tylko pozytywnie się zdziwiłam. Fakt, nieprzyjemne jest, ale nie jest też takie straszne. Głowa do góry!
 
Ostatnia edycja:
Aschlee wg mnie taka temp to dobry znak ;) oby @ nie przylazla :)

KasikZ niestety z hag nie pomogę bo nigdy nie miałam

Anulka no ja mysle! ;) ;*

Ang zaliczony na 5 ;) teraz do domku i moze na rower z G sobie pójdziemy :)


Wysłane z mojego iPhone przez Tapatalk
 
Anulka,Blair jamysle zeby poczekac do terminu @ dzien pozniej zrobic test i dopiero wtedy isc na bete.

Tylko ze ja nie wiem jaka mialam temperature poczatkowa...niepotrzebnie ja mierzylam bo teraz tak troche sie nastawilam i bedzie licho jak za dwa dni @ wredna przylezie:-( gdyby sie nie udalo to od nastepnego cyklu odpuszczam to miezenie i takie czekanie jak na cud...

Anulka to ja tez czekam na foto brzuszka moze jak sie napatrze szybciej sie uda...staram sie podchodzic na luzie ale Maz co chwile pyta jak sie czuje czy mysle ze sie udalo,kiedy robie test itp i jakos tak sama sie potem nakrecam


Blair gratuluje 5 :tak:
 
Ostatnia edycja:
Ja na chwilkę.
Co jakiś czas walczę z ruterem. Aż g.... całkowicie padnie, Nie będe pisań nazwy ale totalny szajs. Jeżeli chodzi o win8 + antywirus + oprogramowanie do tego rutera to masakra. Co chwilę gubi sie i trzeba robić. Każda aktualizacja oprogramowań kompa dle programu rutera to jakiś problem.
Witam nowe dziewczynki.
Motylku - Ty chyba miejscówke masz w szpitalu ?:-D Ogólnie fajnie że z dzidziusiem wszystko gra i dbaj o siebie, odpoczywaj.
Gabis - ale ty mega się stresujesz. Stop. Spoko. Jest dobrze a ty nerwa w sobie produkujesz.
Ja jak zajdę nie będę biegała na betę. Nie nawidze igieł.:eek:
Dziewczyny ładne brzuszki, takie mega piękne.
Zmykam do miasta. Zmywacz do paznokci się skończył a w miejscowym sklepie to znajdzie się co najwyżej zleżały i najtańszy, najgorszy z możliwych.
Miłego dnia.
 
Dziekuje Kochane za gratki

Przesyłamy z G pozdrowienia z nad Zegrza
ImageUploadedByTapatalk1403014462.639312.jpg


Wysłane z mojego iPhone przez Tapatalk
 

Załączniki

  • ImageUploadedByTapatalk1403014462.639312.jpg
    ImageUploadedByTapatalk1403014462.639312.jpg
    36 KB · Wyświetleń: 41
reklama
Do góry