reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Staraczki 2014 :)

reklama
asiiczku kochany napewno wszystko dobrze. ja tez miałam plamienia jednodniowe, a z krwiaka do teraz mam .. i mimo tego ze biore duphaston i luteine to czasem sie pojawiają większe plamienia ale taki moj urok..
 
hej dziewczynki,
ciężki weekend za mną - to była dopiero pierwsza IUI, ale z wielkimi nadziejami; nie spodziewałam się, że porażka aż tak bardzo boli... ale znalazłam sobie dużo zajęć (mundial
yes2.gif.pagespeed.ce.odCVgD4k4B.gif
), staram się o tym nie myśleć i jakoś leci... oczywiście nie poddaję się i jeśli dobrze pójdzie, to w lipcu kolejne podejście... gin kazał zrobić cykl przerwy - ponoć zwiększa to efektywność i minimalizuje efekty uboczne... a będzie to akurat po urlopiku, więc może uda się na luzie
wink2.gif.pagespeed.ce.fmosKM3Vqe.gif

w międzyczasie trzymam kciuki za Wasze kolejne próby &&&&&&& i dziękuję za słowa otuchy :*

AsiaSzw, gabis, &&&&&&&&&&&
Letta, wielkie gratulacje :)
 
AsiaSzw, gabis, &&&&&&&&&&& za wizyty

Asia prosze nam tu szybciutko wracac po wizycie z dobrymi wiadomosciami :tak: cholerka dziewczyny maja racje chyba z tym odpoczynkiem...ja sobie powiedzialam jak chodzilam do pracy ze jak tylko by sie udalo to niestety ale ryzykowac nie bede i albo L4 albo zwolnienie.Kochana zaciskam kciuki &&&&&&&&&&&&&& i czekam na wiesci z wizyty.
Tabasia witaj powodzenia w starankach :tak:
 
Asia pamietam jak Tesc opowiadał mi ze w terminach @ zdarzają sie plamienia nawet do 3go miesiąca i nic to nie znaczy. Musi być dobrze Kochana :* daj znać


Wysłane z mojego iPhone przez Tapatalk
 
Asia, mocno kciuki trzymam:* Kochana, ja będąc w ciąży z dziewczynkami w pierwszym miesiącu miałam krwawienie jak na @ i myślałam, że się nie udało. Plamienia mogą występować w dniu spodziewanej @, ale lepiej przejść się do lekarza. Daj tylko znać co i jak.

Kasik, różnie bywa ze zwolnieniami. Ja pracowałam do 8 miesiąca z pierwszą córka + dźwigałam i nie chcieli dać mi zwolnienia. A jak z Tobą? @ przylazła. &&&&

Aschlee, jak u Ciebie?:*

Julia, kiedy kolejny test?

Ja się denerwuje, bo moja @ zamiast szybko się rozkręcić, to jest taka jakby jej nie było. Pewnie rozkręci się w czwartek i wtedy nici z grilla:/

Blair, Kasia, Anulka, jak się czujecie?
 
Dzięki Dziewczyny. Ewelinka mam nadzieje ze serduszko juz bedzie, ale nie nastawiam sie tak bardzo.

Juz nie moge wysiedziec w miejscu a co dopiero do 18. Kolejny test na cierpliwość.

Mariquita kochana strasznie mi przykro. Ale napewno sie Wam uda przy nastepnym podejsciu. Trzymam kciuki.

Asiu odezwij sie po wizycie. Czekamy na dobre wiesci &&&
 
reklama
Gabis kochana czekam razem z Toba :tak:

Malus dziekuje ze pytasz :tak: u mnie w porzadku czekam sobie na @ nie nakrecam sie staram sie podchodzic na luziku.Duzo czasu spedzam z Corcia i to odciaga mnie od mysli...szczegolnie tych zlych...a co u Ciebie? jak tam Dziewczynki?
 
Do góry