reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Staraczki 2014 :)

reklama
Watpliwosci3 dzieki :) Bede zagladac wieczorami. Mielismy sie starac wtym miesiacu, ale doszlam do wniosku, ze za krotko biore kwas foliowy, wiec przelozone na lipiec :)
Dobrej nocki zycze!
 
hej dziewczyny :tak:

ja dzisiaj musiałam wstać jak dla mnie bladym świtem bo jadę na badania krwi i moczu do szpitala. Robię prywatnie, bo przynajmniej wyniki tego samego dnia :tak:niestety kolor mojego moczu zaś pozostawia wiele do życzenia, więc wyniki będą zaś nie takie jak bym chciała :-( ale od piątku piję sok z żurawiny 100%, więc za tydzień powtórzę badania i powinna być poprawa :tak:

a na dzień dobry jeszcze krwotok z nosa :wściekła/y:

Tabasia witaj :tak:
 
hej dziewczynki
Asiula - pęcherzyk jest i ma się dobrze :tak:łatwo mi mówic ale ja przed moim pierwszym usg w 7tc myślałam że uciekne z gabinetu. Dbaj o siebie!

Letta - aż się wzruszyłam, na pewno dziadkowie będą zachwyceni

Wątpliwości - Kiedy przyjezdzasz do PL? miałaś jakieś badania probić?

Fluidki przesylam
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
 
Witam sie z rana

Tabadia witaj

Mychubia kurcze napwno nastepnym razem bedzie juz poprawa z tym mozem jesli pijesz zurawine;-) tego ci zycze:-)

A u nas dzis chorobowo:-(
Martwie sie o corke,wczoraj jej mierzylam temp i ciagle wychodzila mi niecale 36° taka jakas zmarznieta:-( albo mi sie wydaje bo ona zawsze goraca odkryta..chna cos ma tez z oczkami bo obudziala sie z zaropialymi,napewno kaszel brzydki dostala wiec zaraz szykujemy sie do lekarza na 8 rano
 
Dziewczyny mialyscie plamienie w terminie przewidywaniej @ bo w nocy troche mialam i teraz tez mam. Nie wiem co robic i megaaaaa sie bojeeee
 
Asia jaki kolor? Wiesz co ja w dniu spodziewanej mialam brazowe plamienia...warto moze zasiegnac porady bo moze duphaston potrzebny lub luteina?
Z tego co czest pisza dziewczyny to jest tez takie planienie z krwi troszke
 
reklama
Do góry