reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2014 :)

Hej Kochane. Ale ruch na forum od rana. Jak ja to lubie.

Anula, Kasik dziękuję :-* No już się nie moge doczekać tych fotek...a to już za 4 dni, juupi.

Asiu mooocno kciuki zaciśnięte za bete. Oby przyrosła do setki, albo i więcej!

Ewelinka kciuki za dzisiejszą wizyte. O której masz? Obyś poznała lokatora;-)

Anula88 daj znać jak twoja beta.

Wszystkim miłego dnia.
 
reklama
Czesc dziewczynki.
Ja czekam na pobranie krwi. Boje sie bardzo. Juz teraz wszystkie was rozumiem jak sie balyscie. Bo ja trzese sie jak glupia. Nie moge sie na niczym skupic.

Mikego dniaaa.
 
Witam
To jest jakaś beznadzieja! Wczoraj napisałam tu posta, był tu bo zaglądałam nawet po ok 10 min od napisania go a dzisiaj patrze że nie ma tego posta i nawet wczorajszej mojej aktywności nie widzi :wściekła/y: A nawet nie było tam nic niestosownego.
Nie będe się powtarzać jak z forum cośnie tak to trudno.

Asiu - &&&&&&
 
Asiu - przecież to tylko formalnośc fasolka ma się zdrowo!

Jolasia - no stres!

Julia- co ciekawego wróżka powiedziała?

Buziaki dla wszystkich :-*
Ps. Brzuchatki czy zameldujecie się również na wątku Ciąża ze staraczek? Pouciekalyscie na inne wątki a fajnie by było nadal kontakt trzymać.
 
Witam

Asiu mocno trzymam kciuki za bete. Bedzie piekna ;***

Blair tak jak Kasik pisze... w tym dniu trzeba delektować się każdą chwilą bo mija z prędkością światła. Gratuluję ;** mi po moim dniu płakać się chciało że to już koniec. Tyle przygotowań. Ahhh piękny dzień to byl.

Gabis wizyte mam na 11...

Ja juz się ogarniam, muszę jeszcze coś zjeść i jedziemy do gina. W nocy budzilam się co chwile. Proszę o &&&&.

Caluje ;*
 
wow Ewelinka u Ciebie już 14 tydzień- matko jak to zleciało ;)

Iwo
wkrótce półmetek :D

Asia, Gabiś- trzymam kciuki za wasze fasolki

Anula88- trzymam kciuki!

ja melduje- wczorajsza wizyta potwierdziła "cipeczka" jest :) cytuje moją panią doktor;) :-)muszę się oszczędzać bo łożysko mam nisko- 1 cm od szyjki:/ będziemy to kontrolować - może się uniesie- na razie córcia leży poprzecznie i okopuje mamie prawy bok;)
 
reklama
Ewelinka- na pewno będzie dobrze a maluch ma wszystko na swoim miejscu! Obyś się już dowiedziała jakiego koloru ubranka możesz już kupować, hihi :laugh2:


Monarti- cholera, ja też mam nisko łożysko i ginka zabroniła dźwigać, a aktywność fizyczną kazała ograniczyć do spacerów. Gratuluję "cipci" po raz kolejny :laugh2:

Asiu- Kooochana, na pocieszenie powiem Ci, że to dopiero początek stresów ;-) Im dalej tym wcale nie lepiej :-(

Iwo
- ja jestem na grudniówkach i tutaj ze staraczkami. Trzeciego wątku już nie dam rady ogarnąć :sorry:


Mychunia- a te 30% jest na wszystkie kanapy w Agacie? Hmmm, może ja tez namówie Męża, bo mój narożnik ze skóry już mnie dobija, a zwłaszcza odparzony tyłek. :confused2:

Jołasia- to się nazywa złośliwość rzeczy martwych. :wściekła/y:

Wszystkie się szykujecie, to i ja idę. Dzisiaj dentysta :-p
 
Do góry