reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2014 :)

reklama
Dziewczynki a mi ktoś energie zabrał:szok:całą, idę zaraz do mojego chrześniaka i na babskie plotki do siostry... może załapię się na jej pyszne naleśniki;-)
 
Witam.

Asia- powiem Ci że zaprzyjaźniłam się z bromkiem:-) Tak wpadam tutaj od czasu do czasu, na szybkiego, ale dobre i to. Dziękuję że pytasz.
Olusia- dzisiejsza noc w miarę spokojna. Nie ma co narzekać, zawsze może być.. gorzej!:-D


Zmykam do maminych czterech kątów:tak:

Miłego dnia i pozdrawiam.
 
Aschlee, na efekt moich włosów będziesz musiała poczekać do przyszłego tygodnia. Byłam u fryzjerki, aby dogadać się co do fryzury, kolorku i na kiedy mam przyjść, to jednak czas ma dopiero na 17.04, tak jak M nas zapisał. Ta kobieta widziała mnie ponad 4 lata temu jak strzygła i czesała nas na nasze wesele (przyjechała wtedy do teściów do Wójtowa) i nadal nas pamięta :D Miło spotkać kogoś fajnego po tylu latach. Kolorek prawdopodobnie będzie czerwony, albo czerwono-i tu drugi ciemniejszy :) Zobaczymy co mi wymyśli w czwartek :)

Jestem już po obiedzie i nic mi się nie chce, a trzeba posprzątać. Dzisiaj na obiad zrobiła bitki i do tego kopytka. Wszyscy się zajadali :)

Denerwuje się, bo mam @, ale bez skrzepów czasami dużo, czasami mało ze mnie leci krwi i ma taki różowy, albo trochę czerwony kolor. Do tego mam ból prawego jajnika ;\
 
reklama
Malus poczekam do 17 :tak: juz sie nie moge doczekac.A co tam u Ciebie i Dziewczynek?Jak humorek mam nadzieje ze lepszy:tak:
 
Do góry