reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2014 :)

reklama
Maluś może faktycznie idź na bete bo te testy sikane to tylko stresują. Z drugiej strony mi jedyny cień cienia jaki wyszedł to wlasnie w tym cyklu a potem wyszedł ten bladzioch ktorego udalo mi sie sfotografować . Trzymam dalej kciuki :tak:

Ewelinka a co z Toba? Dziś miałas mieć betę?? Znowu będziesz nas trzymać w niepewności? ;-)
 
Hej Kochane. Nie dziala mi cos net ;/ teraz jestem u mamy. Na badaniach bylam. Zrobiłam też poziom progesteronu bo martwi mnie ze cycki mnie nie bola.
Wyniki bede miec po 15.
 
No to trzymam kciuki

Szkoda że tu nie mogę zrobić sobie tak szybko wyniku HCG :(
W Polsce to jednak nabprawdę pod tym względem jest super
Tu dopiero jak będę miała prywatne ubezpieczenie to pinić mogę mieć od razu ale ponoć
Właśnie się o takie staram bo to daje najlepszą pewność i szybką odp. A nie że wyniki po tygodniu albo dwóch
 
Ewelinka - mnie cycki bolały dość często. Przez prolaktynę i zmiany mastopatyczne, które mam od paru lat (to się niby łączy ze sobą) i na to też brałam Castagnus od czasu do czasu. I spodziewałam się, że w ciąży będą mnie okropnie boleć, a tu nic. Nic nie bolą :-D Jak ponaciskam sutki, to boli, a tak to po prostu urosły bezboleśnie. A brałam luteinę od 5 do 13 tygodnia (4 tyg 2x 100mg i 4 tyg 2x 50mg).
Nie martw się, nie zawsze piersi bolą w ciąży. Za parę dni może zaczną Cię boleć ;-)
Kciuki za betę i progesteron! Ja też badałam. Napiszę Ci swoje wyniki z początku ciąży, może sobie porównasz.
22.01 prog.: 27,90 ng/ml; beta: 110,400 mIU/ml
27.01 prog.: 23,42. Na drugi dzień zaczęłam plamić na beżowo/brązowo i dostałam luteinę (miałam torbiel).
30.01 prog.: 38,22

Kciuki!
 
Dziewczyny co za stres... Tak się martwię ze szok. Nie wyobrażam sobie co muszą czuć kobiety mieszkające w krajach gdzie nie można tak szybko zrobić badań.
 
Cyntia ja zadzwonie do lekarza z wynikami chyba bo oszaleje inaczej. W pierwszej ciazy mnie bolaly cycki dlatego teraz tak mnie to martwi. Za to teraz bardziej chce mi sie spac.
 
Ewelinka masz racje to czekanie jest strasznie stresujące. Tez wczoraj nie moglam sobie znaleść miejsca przed tymi wynikami, ale kciuki za Twoją ładną bete trzymam bardzo mocno :tak:
Cyntia a w którym dniu cyklu ty robilaś swoją betę? Bo ja ciągle przezywam czy oby napewno nie za niska ta moja beta
 
reklama
ewelinka mnie w pierwszej tez bolały a teraz juz nie tak, tylko czasem jak ponaciskam.. martwiłam sie tym ale poczytałam i sie uspokoilam.. wiec nie ma sie co stresowac każda ciaza inna..
 
Do góry