reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2014 :)

reklama
Dzień dobry
... głowa mi peka grr ....
Pogoda deszczowa .... dziecko w nocy przychodzi hmm co się dzieje .... kiedys jak postanowił bać się pająków tez tak robil ....

Jula ja wczoraj wieczorem tez w kiepskiej formie bylam .... zaczelam się grubo zastanawiac .... czy mam na to siłę ....

Jazza mmm fajnie brzmi ;-) ciesze się ze się udalo i ze zadowolona jestes ;-) to kiedy zaczynasz od lutego ?

Lux jeszcze przyjdzie i przeprosi ...

Miss;Tinus jak tam brzuszki ?

Jolasia ty dzisiaj w pracy bidulka ....

Aschle a powiedz w miarę normalnie funkcjonujesz czy zestresowana?
Kochana będzie dobrze ....
 
Lux a pewnie ! Niech się buja ...
Noo mlody przegina ....juz nie wiem o co mu chodzi ...

Dzis hmm 12 dc ...wczoraj test ovu z lekka ciemniejszy .... sluz jakby delukatnie plodny .... dzisiaj tez chyba zapodam dla porównania ....ciekawe czy te testy nie sciemniaja mnie ....
 
Anula, a pomyśl co ja mam gdy cała trójka mnie budzi w nocy, bo coś im dolega. Najgorzej jest z Mela-bo ona ma astmę i gdy zacznie kaszleć to wymiotuje i się dusi. Masakra z nią jest.
 
reklama
Hej kochane:*

U mnie 26 d.c. rano myślałam już, że dostałam @, bo tak mokro było,że masakra . Pewnie przyjdzie wcześniej, bo od tyg. tak mnie bolą piersi.

lux, ja też miałam ostatnio prawie spięcie ze szwagierką i będę miała, bo będzie ze mną przez trochę pracować.. wczoraj też się przez nia zdenerwowałam, ale to nic.. nie ma co się głupimi przejmować..

julia, ehh kochana spokojnie, co nas nie zabije... też już mam dość, też bym chciała się przestawić na myśl, że nie chcę dziecka póki co, próbowałam kiedyś i nie wyszło.. za dużo już tym myślom podporządkowałam..eh:)
 
Do góry