reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Staraczki 2014 :)

Hej dziewczynki :*

jazza, jakbym czytała o sobie z tym rzadkim wchodzeniem na fb.. Wydaje mi się, że ta ludzka obojętność i uszczypliwość często nie jest celowa, bardziej chyba np, osoby, które mają już pociechy myślą sobie, że co to takiego spłodzić dzieciaka, więc pozwolę sobie na takie teksty, przecież to żadna sztuka. Wydaje mi się, że jest to bardziej na takiej zasadzie. Albo właśnie jak ktoś nie planuje i w ogóle tego nie rozumie jak można takim czymś się przejmować, przecież na dziecko czas będzie jeszcze długo..

No, ale nic to.. ja też próbuję uczyć się cierpliwości i czekać, nawet lepiej mi to wychodzi.. w tym m-cu robię jeszcze test, stresuję się, bo to święta, chcę przed nimi wiedzieć, nie chcę siedzieć zamyślona czy się udało czy nie.. a później już naprawdę odpuszczam myśli, forum, czytanie, będzie trzeba cierpliwie czekać na swój czas.. :) (chyba, że lekarz coś znajdzie).

Szalone jesteście z tymi prezentami, ja coś świąt nie czuję.. :(


Ja w pracy od 6 rano, musiałam się z mężem zabrać, bo on dziś swoim autem do pracy jechał.. Tydzień rozpoczęty.. za tydzień we wtorek testowanko..

Miłego dnia, buziaczki :*
 
reklama
Hej

Julcia
Nie smuc sie z babcia napewno bedzie dobrze moze ma jakas depresje... moja babcia co chwile jja ma i mowi ze juz chce umrzec. Zdrowka dla babci!

Dziewczynki ogarne mlodego doczytam i poodpisuhe.
Napisalam do gina smsa ze bede dzwonila kolo 10:15-20 w ssprawie takiej i takiej i prosze by o mnie pamietal. Mam nadzieje ze znow afery nie zrobi bo chyba go zabijr dzis bez lez w glosie. Zobaczymy co mu sie uda zalatwic... az sie boje ze mnie specjalnie wysle na swieta co by mi przyjemnosci nie sprawic - mam nadzieje ze sie myle....

Odezwe sie po rozmowie buzka!
 
Missiiss to my czekamy na wiesci :tak:

Dzien dobry babeczki ja dzis w podlym nastroju wiec nie bede za wiele pisac.

Milego dnia
 
Dzień dobry dziewczyny. U mnie ciężka noc, piesek źle się czuł, a myślałam, że już jest jakaś poprawa :-( w ogole to boli mnie podbrzusze, tak dziwnie, jakies skurcze jak przed okresem. Na bede dziś nie pojadę bo sie nie wyrwę z pracy :( a musze wyjść godzinke wcześniej żeby z pieskiem do weta zdarzyć...
 
No i mi sie skasowalalo a tak sie rozpisalam tobie jazza :-)

Jazza
Powoem ci ze dzis doktorek mnie zaskoczyl ale to napisze ponizej :-) co do strat tak jak piszesz kazdy gdziesz czyjes sukcesy przezywa na swoj sposob ale wiesz co? Ja wierze ze na koncu kazdej walki , wytrwalej walki jest ta nagroda! :* jak zakupisz kiecke koniecznie pokaz:-)

Smerfik
A kup se testa owu? To ci pokaze czy jest czy nie :-)

Moniusia
Kciuki mocne trzymam :-)

Julka
Sily dla psiaka! Powtarzalas dzis testa?

No i tak napisalam mu tego smsa kolo 9 a jakies 15 minut temu dostalam smsa: jutro o 8 rano pod izba przyjec na chalubinskiego" tyle. Wiec ok ciesze sie ze jednak nie bylo tak trudno albo poprostu zrozumial i die postaral. Zapytalam tylko czy mam byc na czczo na co mi odp:"tak, na wszelki wypadek" na co mu odpisalam." Dobrze. Dziekuje za sprawne znalezienie mi miejsca. Dozobaczenia". Zaskoczyl mnie bo nie sadzilam ze mi na dzis zalatwi ale widocznie sie postaral i nie chcial miec kontaktu slownego ze mna ;-) dzisiaj musze do wro jechac do cioci zeby jutro na 8 zdarzyc. Uff ale sie ciesze. Zeby tylko wszystko dobrze bylo i by posoew wyszedl jalowy by do konca tyg mi zalozyl szew ktory bedzie trzymal. Ahh kolejna walka przede mna sie zbliza...

Ide sie szykowac :-*
 
Cześć dziewczyny,

aschlee:
jak się czujesz, lepiej? Przeszło ci czy przeziebienie jednak atakuje? Poprawy nastroju życzę kochana. Tulam :)

moniusia: hihi rozbawił mnie fragment o koncercie dzieci :D Mówisz, że było aż tak źle? :D Fajnie, że wizyta przyjemna była :) &&&&&&& za następny wtorek :)

julka: jak piesio? Zjazd w ostatni weekend przed świętami :/ HEh, ale widocznie tak się plan ułożył. Szkoda, że z betą dzisiaj nie wyjdzie.

lux: widzę, że i u ciebie udana wizyta :) Fajnie :) Ale masz kosmiczne godziny pracy - zwłacza początek. Na 4 rano? To o której musisz wstać? Ale nocek już nie masz jak ostatnio?

anula: badania warto zrobić, ale i konsultacje z gin, bo jednak różnie może być. Obserwacja cyklu jest równie ważna - zwłaszcza jak nie jest tak jak powinno.

smerfik: z prolaktyną to różnie bywa...zwłaszcza z tą po obciążeniu. Jeśli wysoka jest ta bazowa to szanse są mniejsze, a jeśli wysoka jest ta po obciążeniu to lekarze różnie robią. Jedni zbijają, a inni nie. Co do śluzu to nie pomogę. Wiem, że na to może mieć wpływ wiele rzeczy.

julia: ooo czyli główny prezent masz za sobą :D No i dobrze, że się udało, bo im bliżej świąt tym w sklepach koszmar! :) Mam nadzieję, że z babcią się poprawi. Zdrówka dla niej.

jazza: widzę, że przygotowania do świąt pełną parą u ciebie :D Normalnie ja sie muszę wziąć do roboty, bo mnie wigilia zastanie :D Czekam na pogodę, żeby okna umyć ;)

missiiss: hihi muszę edytować posta bo zdążyłaś swojego wstawić z informacją o lekarzu zanim ja swojego napisałam :D Bardzo dobry poniedziałek kochana, może być już tylko lepiej. Uda się wszystko i będziesz miała szew założony ;) Lekarz widać poszedł po rozum do głowy. Poza tym każdy wie, że kobiety mają rację, a już w ciąży to mamy rację absolutną :D:D:D Trzymaj się tam dzielnie.

U mnie poniedziałek szary i chłodny. Zachciało mi się kompotu z suszu i już go gotuję :D Ja tak mam, że im bliżej wigilii tym bardziej mam ochotę na jakieś wigilijne specjały :) Już rybkę w warzywach robiłam jakiś czas temu, śledzi też pojadłam...
Lubię zapach gotującego się kompotu. Zapach wędzonych śliwek...

Udanego dnia :)
 
Ostatnia edycja:
Hej dziewczyny, witam się po weekendzie :)

znowu dużo do czytania :D nie wiem, czy dam radę każdej odpisać

Missiiss, kurczę, ale masz nerwów z tym lekarzem swoim... :/ współczuję... dobrze, że w końcu się ogarnął, mam nadzieję, że już wszystko będzie w porządku :*

Julia0903,
tak, to ja pytałam o aptekę, dzięki :)

Kasia,
witaj :)

Weekend u teściów udany, tylko zimno było ;)

Jedna dziwna sprawa mnie męczy... Zwykle @ mam przez 5-6 dni. Tym razem dostałam ją 10.12, była taka jak zwykle do 12.12., a w sobotę tylko plamienia, wczoraj już prawie nic. Nie wiem o co chodzi?! Nigdy czegoś takiego nie miałam, żeby aż tak krótko trwała...
 
Jugosława-ja mam takie zmiany w pracy jak mama dzieci jest w swojej pracy :) teraz akurat ona pierwsza zmianę. A tata dzieci pojechał znów w delegacje i jutro już jadę na czwartą rano. A no i ze szkoły je odbieram po 14-tej i są do 16-ej u mnie. Julka powtórz test i dawaj znać :)
 
reklama
Do góry