reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Staraczki 2014 :)

reklama
Julka kurcze...te testy...mam nadzieje ze jednak beta potwierdzi pierwszy tescik :tak: dalej trzymam kciuki &&&&&&&

Lux u mnie tez pochmurno i do tego od wczoraj pada...ja dzisiaj na obiad robie rosolek i sznycelki ziemniaczki i salatke z warzyw na parze

Ja dopiero zwleklam sie z lozka.W koncu odespalam :)
 
Ostatnia edycja:
lux: u mnie warzywa duszone w sosie pomidorowym z ryżem. Tylko tym razem na łagodnie, bo mi się TŻ zbuntował i zakazał pieprzu cayenne używać :D Sympatycznej wizyty :)

mychunia: ja to nie wiem co z tymi przeziębieniami jest, że one tyle trzymają :/ Zdrówka. W końcu musi przejść :)

aschlee: za mną rosołek chodzi już trochę, więc też pewnie niedługo zrobię :D Dobrze, że odespałaś ostatni czas.
 
Jugoslawa no odespalam na szczescie ale jakos kijowo sie czuje...moze przez ta pogode albo cos mnie faktycznie rozklada
 
Julka, życzę Ci, żeby drugi test się pomylił.. chociaż mi też kiedyś pojawiła się kreska po jakimś czasie i się łudziłam, a okazało się, że to reakcja chemiczna o której przestrzegają w ulotce :( jak nie teraz to życzę na nowy rok :*

My wczoraj byliśmy u malutkiej, nawet znośnie było;) zero pytań o nasze starania na szczęście, jak mały (2 latka) i malutka rozpoczęli koncert, to postanowiłam, że z drugim się wstrzymam dosyć długo :p
 
Hej laski, my już w domku. Mój instynkt macierzyński został dziś na trochę zaspokojony :) Julka nie martw się na zapas, zrób ta bete i będzie czarno na białym :) Jugosława ja też lubię na ostro gotować :D Aschlee super, że wypoczelas :) buziaki dla Was.
 
Witam sie z wieczora ....

Julia czasami testy wychodza falszywie blade ...wiem coś o tym ... poczekaj kilka dni albo zrób test z rana ....

Aschle mimo ze dziwny cykl nigdy nie wiadomo ;-)

Miss oby doktorek stanol na wysokości zadania ...

Jula posypia sie posypia wigilijne pozytywne u ciebie ;-) dobrze ze mloda ptzestala tak płakać ... mojego tetaz na czułości wzielo .. na kolanka przychodzi gdzie już mial okres wstydu ....

Jugoslawa,lux ... u mnie ciepło na plusie,bez wiatru ....

Jutro juz poniedziałek ? Nieee nie chce .
.. chyba w tym tygodniu wybiorę się do laboratorium na te badania ...zeby w tym roku jeszcze wiedzieć ....
 
reklama
Anula fajnie, że się odezwałas :) laski idę dokończyć sprzątać podłogę, potem kąpiel i do spania. Do pracy będę chodzić na 4-a rano i wyprawić dzieci do szkoły i potem po 14-tej będę je odbierać ze szkoły a potem mama o 16-tej je odbierze.
 
Do góry