reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2014 :)

Lux, baardzo dobrze nikt do zbiornika nie sika ;)

mississ,
no właśnie mąż też mówił co ja się przejmuję tym i że ona wróżka czy jak, ale to jednak tak dziwnie i powoduje takie coś, że chce się za wszelką cenę udowodnić, że może mi się udać już :( poza tym ciekawą koleżankę masz :p

Jugosława, no właśnie ona jest bardzo dobrą osobą, ale jakoś nie ma wyczucia co do tej sprawy mysli, że mam czas to co ja przeżywam .. mi też się ciągnie cykl, mega.. :( ja 18 d.c. dopiero we wtorek :(
 
reklama
Czesc Kobietki pisalam wczesniej ale mi zezarlo posta :( ja tez sie za porzadki wzielam zeby jutro juz bylo wolne i lenistwo ba maxa :) pomylam gary,poscieralam kurze, posprzatalam kibelek i lazienke,pranie wstawione,obiad tez dzisiaj zupa krem pomidorowy.Teraz tylko przerwa na kawusie i odkurzanie, mycie podlogi i koniec :) jeszcze planuje dzisiaj zrobic ciasto miodowo migdalowe z bita smietana zobaczymy czy sie wyrobie ;) bo kompletnie wypompowana jestem po tym tygodniu

Oj te kolezanki ja jak bylam po stracie to powiedziala jedna co sie przejmujesz zrobisz sobie nastepne a przynajmniej wiecej kasy sobie odlozysz i nie bedziesz musiala wstawac narazie po nocach...gotowalo sie we mnie ale co zrobic...takie myslenie ma ktos kto nie planuje dzieci badz nigdy nie przeszedl przez uczucie straty dziecka ewentualnie mysli ze zmajstrowanie Fasolki to takie hop siup...a niektorzy tak lekko do tego podchodza ,a tam jak nie teraz to kiedy indziej ale takie myslenie powinni zostawic dla siebie bo nieswiadomie moga kogos skrzywdzic.Takie jest moje zdanie
 
Ostatnia edycja:
Jugoslawa
Dziekuje ja ok a syn szaleju sie najadl... po dupsku juz dostal bo malo zebow nie wybil pierun... nie chcial sie inhalowac.juz marze o szpitalu by odpoczac...

Moniusia
No aparatka... nie chce jej sie i tyle. Nie wiem z czego ona emeryture bedzie miec.... a jak obciela kawalontek opuszka to pol roku do pracy nie chodzila bo oba palcem ruszac nie moze i walczyla o uszczerbek % na zdrowiu to ja wysmiali... ja juz mowilam jej ze jak ona kiedys bedzie rodzic to umrze przy 3 cm rozwarcia! Szkoda gadac nawet. Dziewczyna nie ma powaznych problemow... ja mam 26 lat a chyba powazniej podchodze do zycia. Nie wiem jak ten jej chlop z nia wytrzymuje. A kolezanka swoja olej jeszcze jej pokazesz:-)

Aschlee
No to fest...mysle ze to wlasnie jest jak piszesz nieswiadomy brak taktu i tego ze to nie pocieszy tylko zrani.
 
No i siedze i wyje... :-( zadzwonilam do gina i on w ogole mnie nie skojarzyl ze jaki szew i w ogole i ze mam zadzwonic w poniedzialek o 10. Poprostu sie powylam. Zaraz mu wyatosuje smsa ze zle sie czuje ze millismy ustalic dzisiaj termin ze mial byc przygotowany i dlatego wizyty nie umawialismy a naprawde boli mnie brzuch. A on szybko szybko skonczyl rozmowe bo czasu gadac nie mial. Myslicie ze to chamskie bedzie jak mu napisze wiadomosc?
 
Hej dziewczyny,
dzisiaj dużo pracy w pracy ;) a później jedziemy do teściów
będę trochę Was podczytywać, ale przepraszam, jeśli każdej nie odpiszę.

Missiiss, co za gin... Pewnie, że mu napisz smsa i się nie przejmuj! Twoje samopoczucie jest teraz najważniejsze
 
Miss pisz, a co! Zachowanie lekarza było okropne! Boże, że też tacy ludzie mają czelnosc chcieć innych leczyć :( Aschlee ja Ci powiem, że osoba, która nie straciła dziecka nigdy nie zrozumie naszego cierpienia. Ja w niedzielę jadę do koleżanki i ona ma trzecia córkę i urodziła ja w podobnym terminie jak ja miałam rodzic. Jak biorę ja na ręce i tule to wyobrażam sobie, że teraz tulilabym tak swoje. To tak bardzo boli :( jeżdżę tam często, patrzę jak ona rośnie, jak się uśmiecha i serce mi pęka :(
 
Missiiss kochana a nie masz mozliwosci podjechac do niego? A dzisiaj kazal Ci sie kontaktowac czy po ptostu chcialas sie dowiedziec co i jak?
 
P.doktorze dla przypomnienia Emili Bien szew na szyjke po porodzie w 24tc,w 2 ciazy szew w 16 tc-od 25tc rozwarcie wewnetrzne.Prosil Pan o tel dzis by ustalic termin,a tymczasem w ogole mnie Pan nie kojarzyl.Prosze wiec o termin w miare mozliwosci na wtorek do szpitala poniewaz ostatnie dwa dni nienajlepiej sie czuje i pobolewa mnie spod ze czasem usiasc ciezko-boje sie o szyjke.Biore nospe,mg+luteina.od ostatniej wizyty minely juz 4 tygodnie.Pozdrawiam

Takie cos mu napisalam grzecznie zwiezle i na temat. Jakby zadzwonil i sie czepial to bym mu nawtykala. Ja tez ptacuje z ludzki tez umawiam sie na terminy. Chociaz przepraszam by powiedzial. Cholera placi sie za wizyte nie malo i do takiego wnerwa mnie doprowadzic. Cycki mi opadly :-\ jak w pn nie bedzie przygotowany tobprzysiegam wsiade w auto i pojade na ip ze mnie boli brzuch i ze zostaje moze mi wtedy zalozy. Aaggrr sie zdenerwowalam...

Aachlee
No dzis mi kazal dzwonic. Na ost. Wizycie kazal 12 tego dzwonic by umowic sie do szpitala... nie chce tam isc na swieta :-( nie mam jak podjechac to ponad godzina drogi a z chorym dzieckiem nie mam jak pojechac i nie mam nikogo kto by sie nim zajal.

Lux
No to przykre... ehh ja mialam za zle jak stracilam dziecko a moj brat sie postaral o dziecko... glupie to wiem. On jest nie tego 6 lat starszy i wszystko robi co ja. Ja wzielam slub on tez wzial ja chcialam dziecko on tez. . Bylam zla bo ja stracilam anyosia a im urodzila sie zdrowa coreczka. No ale zal mialam choc to glupie bylo z mojej str. Straty bola i nikt nam tego nie odda..
 
missiiss: bardzo dobrze, że wiadomość napisałaś. Trzeba za lekarzem chodzić, bo oni nie kojarzą :/ Mają po prostu dużo pacjentów i jeszcze jak przez telefon się rozmawia to już w ogóle odlot, bo nie widać tej osoby. Mam nadzieję, że się odezwie, bo przecież twoje zdrowie i fasolki jest najwazniejsze! Zawsze możesz spróbować podjechać do niego, albo ponownie zadzwonić. Nic nie tracisz.
A synek chyba zdrowieje skoro ma tyle energii :D Jakiś plus :)

aschlee: ludzie po prostu nie rozumieją :/ Ba! Skoro nie muszą to nie starają się zrozumieć. Niestety. Lubie krem pomidorowy :) A ciasto miodowo migdałowe brzmi pysznie!

noelka: udanej wizyty u teściów :)

Ogólnie o podejściu lekarzy do pacjentów to można kilka książek napisać...Na szczęście są też dobrzy specjaliści i lekarze z powołaniem :) Tylko trzeba takich znaleźć :)
 
reklama
Jugoslawa
Nie wierze ze odp albo oddzwoni. Ale poczekam do pn jak mi powie ze po nowym roku to we wtorek mnie zobaczy w szpitalu i ku... nie wyjde z tamtad dopoki szwu nie bede miala. A jasko mnie dzis oslabia. Spadnie mu chrupek depta po nim ja udaje ze nie widze zje jabko kawalek spadnie i zdeptal... oj widzielibyscie jego mine jak sie tylko z lozka podnioslam. Od razu polecial po szczotke i szufelke. On sie mnie slucha i robi co mu kaze czyt. Sprzatac po sobie. Ale jak babcia czy dziadek pojawiaja sie na horyzoncie to ja jakbym nie istniala. Przestaje mnie sluchac.;-) a co do lekarza ja lubie mojego jest dobry slucha i radzi. Ale dzis mnie rozwalil. Wiem ze ma milion pacjentek ale ja zamierzam upominac sie o swoje bo w tym panstwie to inaczej sie nie da niestety...
 
Do góry