reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2014 :)

reklama
Jugoslawa zawsze moglabym byc jeszcze lepsza;-)
A kolorek to mieta z bialymi meblami, dodatki bede pudrowy roz ;-)
Niestety lozko mamy czarna rame:/ dalam sie mezowi namowic, i sam teraz zaluje:/ ale moj tata zna sie na malowaniu i ma sprzet do tego porzadny to mi to zrobi;-)

Ania jak sie czujesz?;-)
 
Hej Julia
Czuje sie dobrze Dol brzuszka czasem zaboli albo jajnik ale to normalne (prawda?)do tego mdlosci,odbija mi sie wszystkim i strasznie mnie co chwile do wc ciagnie ;-)

A co u Ciebie ?
 
Aniu na moje to normalne;-) wszystko tam sie zmienia;-)
A u mnie to jak wyzej...zakrecona w remoncikach ze o staraniach niemysle;-)
Wogole zauwazylam ze jak sa te zmiany to mam takie parcie na sprzatanie, porzadki ze az w szoku jestem hehe, dobrze ze jestem w domku ten tydzien;-)
A ty pewnie odliczasz czas do wizyty u gina;-)
 
Julia remontujesz? To może się zgadamy bo ja urządzam :) właśnie łazienki zrobiłam (zaplanowałam i kupiłam płytki), kupiłam też gresy, panele i drzwi, piec już mamy i kotłownia zrobiona ;)
 
Dokladnie juz sie nie moge doczekac :-D
Ale doznalam wczoraj szoku przyszedl list od mojego lekarza ze mam spotkanie z polozna 18 listopada Szok
A do tego wczoraj mnie kolezanki z pracy i kierowniczka w kantynie
Zaczely pytac czy ja w ciazy nie jestem bo taki blask odemnie itp :-D
Nie wiedzialam co mam powiedziec
 
reklama
Do góry