reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2014 :)

reklama
Missiiss kochana zdrowiej i kuruj sie, ciesze sie, ze jestes juz na L4, teraz z tego korzystaj kochana :-)


Lebara rozumiem Ciebie kochana, po urodzenia dziecka priorytety sie zmieniaja, ja jeszcze nie mam dzieci, ale po stracie pierwszej ciazy mi sie te priorytety pozmienialy i teraz wiem co jest na pierwszym miejscu ;-)


Krysiulek sukienka piekna :-)


Julia ciesz sie, ze wizyta poszla sprawnie i szybko, teraz juz bedzie lepiej tylko kochana :tak:


A to ja z jedzeniem dzis tez stoje niezle hahaha na sniadaie dwa hot dogi domowej roboty i jogurt, na drugie sniadanie kawalek ciasta, wafle ryzowe, potem mandarynki i obiad ryz z potrawka z kurczaka i salatka :-D:-D, ale ja jem duzo i uwielbiam jesc, a waga w dol leci, moj M mowi, ze to chyba ze stresu, bo kiedys tak nie mialam, a teraz waga spada :-);-)

Ok kochane padam na twarz i na cycki, dzis mialam ciezki dzien w pracy i to meeeeeeega i zaraz z niej dopiero wychodze i moj M tez wiec razem bedziemy wracac :-)

Wychodze do domu lalalalala hahaha:-D
 
E to ja dzis chyba jak wrobelek, jogurt z platkami, makaron z sosem miesnym ;p

Szkoda ze wygladam nieadekwatnie :-D

Mnie juz brzuch niezle na @ popindala.. Ajajaj
 
Dziewczyny super ze lubicie robic ozdoby, ja jestem na to anty;/

Watpliwosci chyba przez jesien masz taka ochote na jedzenie;-)

Melka o matko to ladnke dalas czadu z tym jedzeniem hehe;-)

Miss zazdroszcze ze tak dobrze sie trzymiesz w ciazy;-)
P.s kiedy nastepna wizyta?

Jazza super masz z ta waga;-)
Mi kiedys tez to przechodzilo latwo;-) lubie jesc ale z wiekiem sie zmienia metabolizm stwierdzam:/
Kiedy cos z praca bedziesz wiedziala?

Zouza ja to dzis jedna bulke na sniadanie, obiad ledwo ledwo, i banan do tej pory ale to mi dobrze zrobi hehe;-)

A ja jestem dumna z siebie przemalowalam corki pokoj na bialo jak podklad bo trzeba bylo zakryc roz;-) juz niemoge sie doczekac koncowego efektu;-)

Ale efekt taki ze balagan jest w calym domu wrrrr bo gdzies te zabawki musialam wyniesc:/
 
Julcia
Pochwal sie efektami pokoiku jak skonczysz :-) a ja sie trzymam z niejedzeniem bo mnie mdli jeszcze. Ale dzis jak widxe kiszona to caly gar bym jej wpierdzielila!:-D
Kolejna mam 19.11 i genetyczne. Strasznie sie boje ... bo juz ponad dwa tyg nie widzialam chrupka a gdzie jeszcze do 19.... ale mam nadzieje ze bedzie ok.

Jazza
No to pozazdroscic:-) ale ty masz tyle energi ze pewnie ona wszystko ci spala hehe :-)
 
Miss ok pochwale sie;-) ale jak bedzie juz umeblowany;-) bo teraz kupilam pare mebelkow i kupe kasy poszlo...:/ dodatki trzeba jeszcze dokupic i bedzie gitara;-)
To pod koniec miesiaca wstawie

Jutro jeszcze raz przemaluje i czekam na meza az kolor walnie bo ja juz sie boje ze cos zle pomaluje;-)
Napewno dzidzia ma sie dobrze;-)
To jeszcze 2 tyg. Ci zostaly...zleci;-)

Nic ide kapac dziecko a potem ide nadravuac seriale bo wczoraj padlam
 
Hej dziewczyny :) Maly wazy juz 3400 :) przeplywy prawidłowe :) jestem dalej w szpitalu jeszcze w dwupaku :) wczoraj mi odstawili wszystkie leki na powstrzymanie porodu :) na ktg pojawiaja sie coraz czesciej skurcze :) szyjka ma juz tylko 0,5 cm i lekarze czekaja teraz na rozwoj sytuacji :)
 
reklama
mychunia: widzę, że na gorąco relacjonujesz :D Udzieliły mi się twoje emocje :) To już blisko i będziesz mogła przytulić swoje dziecię :) Powodzenia z rozpakowywaniem :D

julia: normalnie jesteś mama na 102 :) najważniejszą część remontu już zrobiłaś. A jaki kolorek będzie teraz?

missiiss: dobrze będzie z chrupkiem :) A dwa tygodnie szybko zlecą, zwłaszcza teraz jak dzień taki krótki i dni normalnie przez palce uciekają. Myśl pozytywnie :)

Ja to też tak mam, że jak zbliża mi się @ to mam różne zachcianki. Czasem to coś słodkiego, czasem kapusta kiszona, czasem śledzie - chyba dlatego może mi się czasem wydawać, że jestem w ciąży :D:D:D Ciekawe czym mnie zaskoczy ciąża pod tym względem. Ponoć preferencje jedzeniowe mogą być wtedy ciekawe :D
 
Do góry