reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2014 :)

reklama
Wstepnie: 5tydz i 6dzien porod 4-5maj, crl 3.2mm 112 uderzen serduszka na minute... mowil ze wszystko w porzadku i widzialam bijace serduszko:)

dzis moj maz ma urodziny :) byl ze mna i widzial pikajace serduszko:)
 
Ostatnia edycja:
a czy crl 3.2mm to ok??? niby mowil ze ok ale ja taka zestresowana bylam. ogolnie bardzo wporzadku pan tyle ze trzeba go za jezor ciagnac a ja zapomnialam pytan jakie mialam zadac.
 
U mnie tak se...nie zbadala mnie bo powiedziala ze jeszcze moze byc za wczesnie i nie chce mnie niepotrzebnie stresowac ale obstawila mnie lekami...bardzo duzo tego...ale skoro to ma pomoc to bede btala to wszystko
 
Hej wieczorowo;-)

Moj mezulek pojechal juz do pracy...:/
Jutro mam wizyte i trzymajcie kciuki za owulke...

AnnoMario kochana zaraz na tylek dostaniesz!!!!;-) piekne wiesci masz juz serduszko wiec prosze nieszukac dziury w calym;-)

Aschlee wazne ze sa leki!!! Napewno jest ok!!!! ;-) kiedy nastepna wizyta?

Miss jak tam wizyta? Maz teraz pewnie w sobote bedzie wiec zobaczymy co z tego bedzie hehe

Kasik i babydust kciuki za genetyczne!!!!
 
Aschlee glowka do gory :) a dlaczego dostalas leki? Na pewno lekarz wie co robi.



AnnaMaria czy Ty kobitko przestaniesz sie martwic? ;) serduszko jest...super! Szybko zobaczylas. Wszystko bedzie dobrze! Ja zawsze zapisuje pytania bo pozniej polowe zapominam...

Julia dla Ciebie &&&&&&&&&&&& i oczywiscie ~~~~~~~~~~~~~~~

Ciekawe jak tam Mississ.... odezwij sie!!!

Kasikz ja poczatek kwietnia ;)

Ja genetyczne dopiero 27.09 :( za tydzien mowie w pracy...
 
reklama
Do góry