reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Staraczki 2014 :)

hej dziewczyny :-D

ja niedawno wróciłam od rodziców, weekend u nich jak zawsze męczący, ale też udany :-) na urodziny dostałam najlepszy tort na świecie z mich ulubionych placków ziemniaczanych :-)
AnnaMaria witaj :tak:

ewelinka imienniczko wszystkiego naj z okazji wczorajszych urodzin ;* cudny prezent na urodziny :-) i tak w ogóle mamy urodziny tego samego dnia :-D wszystkiego naj z okazji rocznicy ślubu ;*

goska śliczny brzusio :tak:

wszystkim wczasującym się udanego i owocnego urlopu ;-)
 

Załączniki

  • WP_20140726_003.jpg
    WP_20140726_003.jpg
    38,2 KB · Wyświetleń: 73
  • WP_20140726_002.jpg
    WP_20140726_002.jpg
    44,9 KB · Wyświetleń: 78
reklama
Witam sie z samego rana :-) tort z plackos ziemniaczanych? O tym to jeszczr nie slyszalam :-) i znowu nastal poniedzialek..:-/ najgorszy dzien tygodnia jak dla mnie..:-( juz myslami jestem przy piatku :-D
 
Hej dziąłchy :-)

Mychunia
Piekny ten Twoj tort hehe :-) tez pierwszy raz slysze o torcie ziemniaczanym :-D hmmm to ja mojemu mezowi piwny chyba powinnam zrobic :-) najwazniejsze ze byl smaczny :-)

Shawty
Dla mnie tez poniedzialek to masakra... wszyscy co w sb nie przyszli robia u nas nawalnice wlasnie w poniedzialek bbrrr lacze sie myslami o piatku ;-)

W ogole snilo mi sie dzisiaj ze przyjechal moj manager (oby to nie propoctwo jakies) no i jakos tak sie pozniej spotkalismy i ja zagadywalam do niego czemu taki niedostepny jest kolezensko i jakos sie tak zgadalismy ze idziemy na impreze w jedno miejsce no i na tej imprezie sobie pogadalismy i okazalo sie ze wcale nie jest taki zly ;-) ja to w ogole mysle ze on moglby byc naprawde calkiem przyjazny ale wydaje mi sie ze chyba mialby problem z rodzieleniem pracy ze znajomoscia dlatego jest taki niedostepny i ostry. Oby tylko nie przylazl dzisiaj ;-) bko nie chce ochrzanu zebrac za ten audyt co ostatnio. Albo mu powiem ze w moim snie taki przyjazny byles :p chyba by mnie udusil :-D hahaha :p

Dzisiaj mam wizyte u endokrynologa ciekawe co mi zleci. Czy powie ze jest ok czy kaze zrobic wyniki. Mam nadzieje ze nie bede musiala robic z obciazeniem glukozy bbrrr
 
Ostatnia edycja:
Hej wszystkim. U nas sie szykuje kolejny upalny dzien.

Mychunia super tort i super pomysl. Wyglada smakowicie.

Dziewczyny trzymajcie kciuki. Dzis na 15:30 mam wizytę u gin i juz sie zaczynam denerwowac.

Milego dnia!
 
dziewczyny lata temu Babcia mi wymyśliła taki tort, bo uwielbiam placki ziemniaczane, ale dopiero drugi raz w życiu taki dostałam :-)

misiss, gabis trzymam kciuki za wizytę :tak:
 
Mychunia dzieki :-)

Gabis &&&& :-)

Eh u mnie jedna poszla na l4 i zostalysmy dwie... nie wiem czy zalicxe dzisiaj ta wizyte ale oby tak wiec kciuki sie przydadza!

Zamowilam inofolic na necie. Bo babka w aptece mi krzyknela 60 zl za opakowanie a ja 60 za dwa zaplacilam! Q szkoky jestem jaka przebitka!o_O:O
 
Ostatnia edycja:
Dobry. Milego tez zycze i zmykam do pracy :( oczy nadal zle ale nie mam wyjscia...
Nienawidze poniedzialku!!!!

Robilam wczoraj drugi test,krecha ciemnieje. Pewnie na wizyte dopiero za miesiac pojde.

Gabis trzymam kciuki.
Mychunia najlepszego :) Tort mega oryginalny!! Czym byl przelozony??
 
reklama
tabasia ja ci zazdroszcze takiego podejscia do ciazy :)
ja tez tak bym chciala a na razie znowu stresik bo zachcialo nam sie z mezem pofiglowac wczoraj i znowu mega mnie boli krzyz i mialam delikatne plamienie zaraz po :( chyba odpuscimy sobie seksik na dluugo :(
 
Do góry