reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Staraczki 2014 :)

Gabis dzieki kochana za info.

Asia to czekamy na luzie najpierw na Twoje wyniki potem na moja @.Trzymam kciuki zeby bladzioszek byl tym bladzioszkiem na ktorego wszystkie czekamy:tak:
 
reklama
Hey hey ... nadaje z pracy ....

GABIS oczywiście ze nie ma @ dzis testuje ponownie, jutro rano jafe na bete bo moja cierpliwość sie juz skonczyla ;-)

Asiu a ja tam widzę 2 krechy ...kciukasy zacisniete. ...

Aschlee oby to było to :) ...
 
Anula88 ty juz dawno powinnas być na becie! Podziwiam twoją cierpliwość. Ile juz dni sie @ spoznia i jaką masz temp?
 
Asia - jak to bez spinki? :) ka już się podekscytowałam!!!! Mocno kibicuje.
I fluidki
♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡
 
Asieńko- Ty wiesz, już Ci dzisiaj wszystko powiedziałam ;-):laugh2:

Aschlee- haaa, widzisz Gabis też miała taki jednorazowy incydent plamienia implantacyjnego. Wspieram Cie mocno!

Anula88- Ty jeszcze bez @ i bez testu pozytywnego????

Motylek, Iwo, Mychunia- jak tam ciężarówki?
 
Anula - u mnie po staremu. W pracy siedzę i jak widać ciężko mi się zabrać do roboty :) od lipca planuje l4 myślę że gdyby nie wakacje to bym popracowała do 30 tyg a tak to nie mam co z młodą zrobić.
 
Anulka :* dziekuje Kochana za wsparcie:tak:

Malus kochana gdzie Ty??? mam nadzieje ze wszystko w porzadku

Anka mam nadzieje ze problemy szybko sie poukladaja i znow bedziesz nas czesciej odwiedzac :*
 
blair o dziwo od 44 h mam spokój i pomimo kataru nie duszę się :-D

Anula1988 a w porządku, czekam na ruchy i się cały czas zastanawiam czy to to czy nie to :-D a co u Ciebie?

Aschlee
a może to to? :-D

Asia
czekamy ;*
 
reklama
mychunia bardzo bym chciala ale planuje cierpliwie czekac bo nie chce potem niepotrzebnego rozczarowania i dolka;-)

W moje samopoczucie juz nie wierze bo ostatnio licho sie czulam i dupa blada byla...wiec teraz wszystko zwalam na pogode albo na zblizajaca sie @:-D
 
Do góry