reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

staraczki 2013 !

reklama
Ja nie dosc ze mam kota to ona sie okocila. I nie bojcie sie kotow. Po prostu po kazdym poglaskaniu nawet trzeba umyc rece no i nie zmieniac kuwety. Toksopl.mozna sie tylko zarazić tak jakby od odchodów kocich.ladnie mówiąc
 
Cześć laseczki dawno mnie nie było , pozdrawiam wszystkie staraczki i ściskam kciuki, ja moje staranka przekładam na bliżej nie określony termin liczę ,że będzie to latem tego roku bo odstawiam już po woli leki od kwietnia biorę mniejszą dawkę i czekam na kolejne zmniejszenie ,a potem odstawienie całkowite i wtedy będą staranka , jeszcze raz pozdrawiam i piszcie co u Was:)
 
Sylwia witaj i dzięki :* ja się będę z mężem starała od września , więc już niedługo pewnie zleci jak z bicza strzelił , biorę teraz pół tabletki ,a w sierpniu odstawiam całkiem jak będzie ok no i miesiąc odczekać to będzie wrzesień:)
gratuluję zębola:)
 
Sylwiu , kupę lat!!!!!!!!!!!
u nas bez ząbków ,ale chyba za to mam inne newsy.. będzie kolejny potomek u nas :) nie planowany, ale jestem szczęśliwa, że się tak złożyło.. u gina na razie nie byłam tylko test robiłam
 
aaaaa, KAsia!!! No proszę :D
ale numer, hahaha, gratuluję z całego serca! No, no, no, kto by pomyślał ;)

aż bym chciała zapytać, jak to się stało :p ale to trochę głupie pytanie ;)

czekaj, czekaj... o ile dobrze pamiętam to na to drugie tak długo się zdecydować nie mogłaś, tak? ;)

Sylwia,
gratuluję ząbka!
jejjku, jak ten czas leci. Pamiętam jak byłaś na końcówce [pamiętam też, jak drugie dizecko dopiero w planach było ;)] a tu już ząbek jest!

Kobietka,
a jak Twoje przygotowania? Witaminki prenatalne bierzesz? I jak palenie? Nie palisz nadal? ;>
 
Daga- no jestem w szoku to już 50 moich dni bez fajki ,a ja nie wiem kiedy to zleciało przecież dopiero co się męczyłam i marudziłam;p nie palę i mam nadzieję ,że już nie pęknę, no biorę tak kwas foliowy , jod od endo-ginka , no i tran puki co i magnez b6 bo miałam straszne skurcze łydek i stóp , a polecacie coś jeszcze żeby brać ????

Kasia- no super wieści , gratuluję z całego serducha ;)
 
reklama
Jorgubbe no a stało się, choć sama jestem w szoku!! na bank uważaliśmy i zawiodło mnie to ,co przez 5 lat stosowaliśmy i nie zaszłam ....no przerywany to żadna antykoncepcja ,ale działała no a teraz sama widzę po sobię, że nie działa :p
liczymy na dziewuszkę, choć czuję ,że to chłopak będzie..dam znać, to dopiero 6 tydz..
Kobietka
zleci ten czas i już razem z brzuszkami będziemy chodzić :))))
 
Do góry