reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

staraczki 2013 !

reklama
Wróciłam po roku. Tym razem nic nie zmieni moich planów (mam nadzieję). Jutro idę robić badanie na toxo i różyczkę. Później do dentysty zrobić przegląd i od kwietnia / maja zaczynam starania :-)
 
Makota - witaj :) trzymam kciuki za wyniki ja też muszę zrobić toxo a różyczkę już przechodziłam , no i mam wizytę u dentysty za tydzień :) też się już przygotowuję do działania.:)
 
Robię jutro toxo IgG - mam wielką nadzieję, że wyjdzie przebyta toxoplazmoza bo jako posiadaczka kota nie wyobrażam sobie 9 miesięcy ze strachem, że może mnie to paskudztwo dopaść. No a jak nie to mnie czeka później IgM.

Od wczoraj siedzę w necie, wózków szukam, foteliki przeglądam - rzuciło mi się na mózg :zawstydzona/y:
 
Makota- a robisz prywatnie czy ze skierowania ?bo tak się zastanawiam ile to kosztuje gdyby np lekarz nie chciał mi dać skierowania.
 
One chyba przed ciążą nie są refundowane. Będę płacić 36 zł za każde z badań.
Btw, widzę, że między naszymi ślubami było zaledwie tydzień różnicy :-)
 
makota trzymam kciuki za badania i zeby szybko sie udalo :)
carloska ja slyszalam e wystarcza 3 cykle ale lepiej sluchac lekarzy kciuki za cisniete &&
 
Witam Was dziewczyny :) mogę się dołączyć? Widzę, że tutaj u Was miło bardzo :) Mam 29 lat, o dziecko staramy się z mężem od końca 2009 roku. Wszystkie badania hormonalne mam w normie, badania nasienia też wyszły super, HSG OK, AMH obniżone do 1,16 przy normie od 1,30 do 7,00.
Teraz w kwietniu podchodzę po raz pierwszy do IUI i będę stymulowana podwójną dawką clo (2 razy na dzień od 3 do 7 dc). Martwi mnie to AMH :-( Dziewczyny piszą tutaj na forum, że można z takim zajść w ciążę, ale i tak się martwie - problem jak zwykle tkwi w kosztach.

Pozdrawiam
 
Ostatnia edycja:
reklama
No to różyczka git, toxoplazmozy nie miałam więc będę musiała mega uważać gdy uda nam się zajść. Teraz pozostało mi czekać do końca kwietnia na przedłużenie umowy i dawaj. Zaczynamy :-)
 
Do góry