reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Sprzedam, kupię, zapraszam, wynajmę i inne ogloszenia

reklama
Zakamarki w Empiku w Krakowie



W czwartek 12 kwietnia o godz. 17:00
zapraszamy na spotkanie
z Barbarą Gawryluk
tłumaczką bestsellerowej serii
Biuro Detektywistyczne Lassego i Mai
oraz książek o Tsatsikim.


Autorka i tłumaczka książek
dla najmłodszych opowie o pracy
nad pisaniem oraz tłumaczeniem tekstów.
Nie zabraknie pokazu ilustracji, zabaw dla dzieci,
a także nauki języka szwedzkiego.

Wstęp wolny.

EMPIK
Rynek Główny 5
Kraków
 
Witajcie!
Prowadzę warsztaty kulinarne dla dzieci w Krakowie. Zostało jeszcze kilka wolnych miejsc, dlatego zamieszczam informację dla chętnych tutaj :)


Temat na kwiecień to: pieczemy ciasteczkowe zoo!
Czy groźny lew może być słodki? W kwietniu na małych kucharzy czeka niezła gratka – maluchy pod okiem prowadzącej warsztaty upieką swoje własne ciasteczkowe zoo. Dzieci będą miały do dyspozycji kilkadziesiąt kolorowych foremek w kształcie zwierzaków: od domowych pupili, po duże afrykańskie słonie i tygrysy. Dodatkową atrakcją będą zabawy tematyczne.


Termin: sobota 21 kwietnia 2012 r.
Miejsce: kawiarnia Sweet Surrender, ul. Zabłocie 25, Kraków
Zapisy: grupy dostosowane do wieku dzieci: godz. 10:30 – dzieci 3,5-5 lat, godz. 13:00 – dzieci 6-7 lat, godz. 15:30 – dzieci 8 lat i starsze (istnieje możliwość zapisania dziecka do innej grupy wiekowej, w przypadku jeśli godzina warsztatów nie odpowiada rodzicom)



Cena: 30 zł od dziecka (w cenie składniki do pieczenia, zajęcia kulinarne, animacje i zabawy w przerwie pieczenia oraz profesjonalny fotograf).




Zapraszam!


Zapisów można dokonywać bezpośrednio u prowadzącej warsztaty Asi Mentel – telefonicznie: 791 487 666 lub mailowo: bookmeacookie@gmail.com bądź bezpośrednio w Kawce z mleczkiem.


Cały program wiosennych warsztatów na kwiecień, maj i czerwiec można znaleźć pod adresem: bookmeacookie.blogspot.com/p/warsztaty-kulinarne-dla-dzieci.html


Więcej o prowadzącej Asi Mentel i jej wypiekach:
Book me a Cookie
mail: bookmeacookie@gmail.com
facebook: facebook.pl/kuchareczka
 
Hej! Poszukuję mebli z ikei serii mammut niebieskie. Najchętniej szafa i komoda albo nawet dwie. Mam busa więc sama odbiorę. Proszę pisać na prv.
 
Poszukuję odważnych przyszłych mam do wzięcia udziału w projekcie intymnych sesji porodowych. Jestem kobietą, fotografem i realizuję projekt mający na celu uwiecznić magiczne chwile narodzin nowego życia. Projekt nie jest zleceniem - jest bardzo trudnym tematem do którego podejdę subtelnie i delikatnie, upamiętniając przyszłym rodzicom te szczęśliwe chwile. Zdjęcia nie są dokumentacją medyczną czy reportażem. Nie będzie na nich nic wstydliwego ani nieprzyjemnego. Zdjęcia są po to, by oddać i uwiecznić piękno pierwszych chwil dziecka i jego więzi z mamą.


Zdjęcia (w wysokiej jakości i formacie cyfrowym) w ramach projektu wykonuję za darmo. Jest to projekt na zasadzie "sesja za zdjęcia". Wybrane fotografie, po uprzedniej zgodzie, będą częścią mojego portfolio.


Projekt jest realizowany tylko na terenie Krakowa: szpitale, prywatne kliniki, porody domowe. Jestem dyspozycyjna o każdej porze dnia i nocy. Chętnie udzielę dodatkowych odpowiedzi.

Dodatkowych odpowiedzi udzielę poprzez wiadomość prywatną lub mail.
Zapraszam do projektu i pozdrawiam przyszłe mamy!
 
reklama
Witam,
na początku ciąży zakupiliśmy z mężem kupon na GROUPONIE za 119 zł (wart 280 zł) do zrobienia w OSTOMED przy ul. Kazimierza Wielkiego, umówiłam się już na wizytę w połowie maja. Jednak niedawno lekarz zlecił mi USG połówkowe w VOLUMEDZIE. Po konsultacji telefonicznej dowiedziałam się, że to badanie kosztuje 300 zł i jest wykonywane w obrazie 3D/4D. W tej sytuacji nie potrzebuję robić kolejnego USG 4D, dlatego chciałabym sprzedać ten kupon, może on uszczęśliwi jakąś inną mamusię, cena jest na prawdę atrakcyjna. Proszę pisać na prv w tej sprawie. Pozdrawiam;-)
 
Do góry