reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sprzedam, kupię, zapraszam, wynajmę i inne ogloszenia

Hi dziewczyny- moze mnie nie przegonicie z tego tematu:) jesli tak to szkoda- pochodze z malopolski ale od jakiegos czasu mieszkam w Stanach, od 2 lata sprzedaje ciuszki na allegro - same firmowki: Nike, Adidas, Puma, Calvin Klein, przedewszystkim dla dzieci- na zamowienie tez robie tutaj zakupy dla doroslych i przesylam paczki dalej, rowniez wozki i inne rzeczy z kategorii dla dzieci. Jest to moj sposob na siedzenie w domku i zajecie sie czyms przy wychowywaniu mojej dwojki dzieciaczkow:)
Zapraszma zatem do zagladniecia na moje aukcje, a byc moze cos Wam sie spodoba:)))
http://allegro.pl/listing.php/user?us_id=13309398
Zawsze jesli cos cie interesuje a tego nie mam - poprostu pisz!!!
A tak na marginesie mam te zdo sprzedanie - nie mam tego na allegro - raz uzyta walizeczka - kuferek - jezdzik. Stan idealny - przezyla podroz ze Stanow do Polski, ale ze coreczka mala i podrozbyla nocna gdzie dziecko nie mialo ochoty na zabawe:( wiec nieslismy ja caly czas na ramieniu. Poleca super rzecz- jesli jezdzisz czesto gdzies z dzieckiem - dziecko uczy sie pakowac i zabierac ze soba to co wazne!!!

walizka.JPGP1050383.jpgP1050385.jpg
 
reklama
Oddam Enfamil ha digest, otwarty w piątek albo sobotę, zużyte tyle co jedna miarka. Mój synek nadal niestety ma uczulenie :( W razie zainteresowania proszę pisać na PW.

Jakby ktoś chciał się odwdzięczyć to symbolicznie w zamian przyjmę bobofruita albo jakiś deserek gerber, wszystko bez owoców leśnych.

Do odbioru w Zielonkach k. Krakowa lub ew. gdzieś w Krakowie w weekend (Gal. Krak lub Kaz., Real itp).
 
P R O G R A M






XII REGATY O PUCHAR PREZYDENTA KRAKOWA
w klasach: Laser Radial, Laser 4,7, Europa, Ok-Dinghy, Cadet, Optimist A, B, UKS
Patronat honorowy: Prof. Jacek Majchrowski Prezydent Miasta Krakowa

Sobota, 17 września 2011 r.
10.30 Otwarcie Regat o Puchar Prezydenta Krakowa
11.00-16.00 Festyn brzegowy
11.00 Start do pierwszego wyścigu dnia
15.00 Start do pierwszego wyścigu Regat o Puchar Żółwia
16.00 Grill dla uczestników regat i gości, losowanie nagród wśród uczestników regat
Niedziela, 18 września 2011 r.
10.30 Gotowość startowa do Regat o Puchar Prezydenta Krakowa
15.00 Zakończenie Regat, rozdanie pucharów, dyplomów i nagród
11.00-16.00 Festyn brzegowy


  • Atrakcje towarzyszące:
    - trampolina
    - malowanie twarzy
    - pokaz dużych baniek mydlanych

    - przejażdżka motorówką
    - konkursy, zabawy, zawody na lądzieKLUB.jpg
    - rowerki, kajaczki, kajaki
 
Kluby Malucha Kubuś i Przyjaciele
serdecznie zapraszają do placówek w Czyżynach przy
ul.Markowskego oraz os.Akademickim.

Oferujemy opiekę dzienną nad dziećmi w wieku 1-4 lat,
zabawy stymulujące rozwój dziecka, opiekę logopedyczną,
zajęcia plastyczne, elementy rytmiki.

Jesteśmy jedyną placówką w Krakowie wyposażoną w monitoring on-line.

Wszelkie szczegóły dotyczące naszej oferty znajdą państwo na stronie

www.kubusiprzyjaciele.pl
 
Zaczynamy szaloną Promocję wózek spacerowy Parasolka za 10 złotówek

Przy zakupie wózka 3 w 1 Firmy Dorjan

Model ds3 Sport
lub
ds3 Prestige
Wózki Firmy Tako
Modele
Jumper x
Warrior
Wózki Firmy Firmy Baby Booom
Modele
CR-V
ART

wózek Parasolka za jedyne 10 złotówek

Sklep "Twoje Dziecko"
ul. H. Siemiradzkiego 3
31-137 Kraków

Kontakt telefoniczny:

Tel. 12-423-35-92
Tel. 12-444-63-81
Tel. 501-471-012

Adres mailowy:

sklep@twojedziecko.net

Sklep otwarty
Poniedziałek - Piątek
10.00 - 18.00
Sobota
10.00 - 14.00
Serwis wózków od poniedziałku do Piątku

od 11.00 - 17.00
 
Ostatnia edycja:
We wtorek 4 października zapraszam Was na taniec twórczy dla ciężarówek i chustomam!
Są to przyjemne, rytmiczne zajęcia taneczne przy dźwiękach muzyki różnych kultur. Delikatne kołysanie mamie pomaga się zrelaksować a dziecku wyciszyć - po kórej stronie brzucha by nie było
Tutaj znajdziecie krótki filmik z zajęć:
http://www.facebook.com/pages/Instyt...47190541996993

Już w najbliższy wtorek 4 października o godz. 16.15 odbędzie się darmowa lekcja pokazowa w Instytucie Świadomego Rodzicielstwa na ul. Biskupiej 18.


ZAPRASZAMY DO TAŃCA!
 
Dziewczyny, potrzebujemy do Instytutu przewijaka stojącego, w zamian oferujemy Wam wszystko to, co mamy w swojej ofercie, czyli:
joga dla kobiet w ciąży, baby joga, taniec z niemowlętami w chustach, zajęcia z psem, zajęcia umuzykalniające, zabawy z j. angielskim, gimnastyka smyka lub joga dla dzieci.
Tutaj grafik zajęć - opis po kliknięciu.
PLAN ZAJĘĆ | Instytut Świadomego Rodzicielstwa
Na pewno każdy znajdzie coś dla siebie, a przy okazji pozbędzie przewijaka ;)

Ktoś dobije ze mną targu?
smile.png
sprawa pilna!

będę wdzieczna za kontakt na adres:
instytut@kcz.org.pl
 
Witam!
Nowo otwarty niepubliczny Żłobek Bambino w Liszkach zaprasza wszystkie Maluchy w wieku 5 miesięcy do 3 lat. Zapewniamy ciepłą, domową atmosferę, profesjonalną opiekę psychologów i pedagogów, indywidualne podejście, zajęcia integracyjne i edukacyjne. Przy zapisie Malucha do końca listopada czesne do końca 2012 roku - tylko 450 zł. Możliwość wykupienia wyżywienia w cenie 12 zł.
W razie pytań proszę pisać
smile.gif
Żłobek Bambino | Facebook
 
reklama
Do góry