reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sprzedam, kupię, poszukuję....

reklama
Chanel88

Umowa o pracę zawarta na czas nieokreślony

zawarta w dniu .........................pomiędzy
1. .................................................................................................................................................
(nazwisko pracodawcy)
a
2. Panem(nią) ...............................................................................................................................
(imię i nazwisko, adres)
o następującej treści:

Pracodawca zatrudnia Pana(nią) ................................................................. na stanowisku ......Opiekunka dziecięca ................. w wymiarze ......................................... czasu

W czasie trwania umowy o pracę Pracownik będzie otrzymywał wynagrodzenie w wysokości miesięcznej ....................................................... zł brutto (słownie: .................................................................................... złotych),

4. Umowę zawiera się na czas nieokreślony, tj. od dnia .................


...................................................................... .......................................................................
(podpis pracownika) (podpis pracodawcy )


Oświadczam, że egzemplarz niniejszej umowy
otrzymałem(am) i po zapoznaniu się
z jej treścią zaproponowane warunki pracy
i wynagrodzenia przyjmuję.

...........................................................................
(data i podpis pracownika)

ściągniete z netu może się przyda.

Bardzo często nianie są zatrudnione na czarno. Ale jak chcesz możesz zarejestrować w tymże po rejestracji nie wiem czy nie będziesz musiala wiecej płacić znaczy jeżeli niania będzie miała 5 zł to ty podatek zapłacisz 33%(chyba) dokładnie to sie na tym nie znam ale zawsze możesz napisać na Porady prawnika
 
Rikipa a jakaś spacerówka z długą rączka taką jak ma np implast i taką z gąbki bo te plastikowe to ręka tak boli że masakra no i podstawa składane do leżenia oparcie ?
 
Witajcie,
za tydzień na kilka dni przyjedzie do mnie mój 5-letni chrześniak:) Obiecałam, iż pokażę mu Poznań, ponieważ Igorek mieszka na wsi. Zastanawiam się co poza koziołkami, nowym i starym zoo może być atrakcyjne dla takiego dziecka. Macie może jakieś pomysły?
 
W upalny dzień proponuje basen z atrakcjami (zjeżdżalnie). Można zajrzeć do Palmiarni. Ostatnio widziałam reklamę Labiryntu 3D Bajlandia:szok::confused::baffled:.
 
reklama
no i w końcu temat dla mnie :-) pytajcie o co chcecie a ja spróbuję Wam pomóc :-)

W takim razie ja bardzo chętnie skorzystam z Twojej pomocy i oczywiście pomocy każdej doświadczonej dziewczyny. Szukam wózka dla dzieci rok po roku. Wybrałam sobie kilka modeli i korzystając już z pomocy kilku osób na bb dokonałam selekcji :). Ostatecznie doszłam do wniosku, że najbardziej mi odpowiada jane powertwin ..:: BOBO WÓZKI ::.. najlepsze WÓZKI DZIECIĘCE: POWERTWIN spacerowy trójkołowiec dla bliźniąt.
Chciałam jeszcze poznać Twoją opinie na temat tego wózka czy faktycznie jest dobry i warty swojej ceny. Najbardziej zależało mi na tym aby wózek był lekki bo niestety będę musiała go po kilku schodach wnosić i znosić. Dobrze, żeby łatwo podbijał się na krawężnikach. No i oczywiście, żeby oparcie było dla dziecka wygodne. Zauważyłam, że w niektórych modelach przednie oparcie jest bardzo krótkie, nie wiem jak to wygląda w przypadku tego wózka. Niewykluczone, że nie będę miała szansy go na żywo obejrzeć przed zakupem :( dlatego te informacje są dla mnie istotne.
 
Do góry