reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

SPRZEDAM, KUPIĘ, ODDAM - podwójne ubranka, zabawki, i inne gadżety...

reklama
Witam,
zapraszam do galerii z ubrankami po moich bliźniaczkach podwójnych ale nie tylko;
https://picasaweb.google.com/110280535747859911195/UbrankaDlaBlizniaczekINieTylko

https://picasaweb.google.com/110280535747859911195/UbrankaDlaDziewczynek

Bolerka.jpgDresy.jpgGolfiki 2.jpgSukienki ZARA.jpgSweterki.jpg
 
po świątecznych porządkach ;) mam do sprzedania troche akcesoriow: wagę dla dzieci ( przydaje sie gdy trzeba kontrolowac dziecko o niskiej masie urodzeniowej), poduszke do karmienia bliźńiąt ( większa niz normalna, mozna karmic oboje naraz), monitor oddechu,sterylizator do butelek Tommee Tippee

z ciąży został mi jeszcze detektor tętna plodu:) - pomaga przyszłym mamuśkom w uspokojeniu nerwów gdy jeszcze nie czuc ruchów;) Nie wiem czy tu zaglada ktoś z przyszłych mam, więc na razie nie bawię sie w zdjecia, ale wkrótce opiszę więcej:)
 
kupie dwie eleganckie sukienki dla moich dziewczyn. Maja byc na slub w maju. Czyli rozmiar bedzie ok 92cm, na niecale dwa latka.

I cos fajnego i naprawde eleganckiego dla chlopca. Rozmiarowka taka sama ;)
 
Czesc dziewczyny mam do sprzedania czapeczki i opaski , które same zrobiłam , jezeli jestescie zainteresowane to chetnie zrobie na zamówienie , teraz robie czapeczki przejsciowe na wiosne , lato, i jesień .Chętnych prosze o kontakt na meila ewabok@onet.eu dzieki i pozdrawiam.
Mama Rozalii i Roksanki - 3,5 miesiaca
Mama Juleńki -8 lat
1.jpg2.jpg3.jpg4.jpg5.jpg6.jpg7.jpg8.jpg10.jpg11.jpg
 
Mam 2 jednakowe białe garniturki,rozm. 62: marynarka zapinana na napki,spodenki długie na gumeczce,koszyla biała długi rękaw na napki,muszka na gumeczce i czapusia z daszkiem z zakrytymi uszkami wiązana. Dla zainteresowanych wyśle zdjęcia. UŻYTE TYLKO RAZ DO CHRZTU I TYLKO DO KOŚCIOŁA
 
reklama
001.jpg 002.jpg nowe z metkami czapeczki Early Days na chłodne jesienno-wiosenne dni rozm. na 1,5 roku
003.jpg Kurteczka Next rozm. 80 jak nowa
004.jpg Kureczka wiosenno-letnia rozm. 80
005.jpg Kurteczka Baby Club C&A rozm. 92
006.jpg Kurteczka Adams rozm, 1-1,5 roku
007.jpg Kombinezon jednoczęściowy z rękawiczkami w sam raz na sanki Mohini Baby rozm. 80
008.jpg009.jpg
Kombinezon dwuczęściowy firmy Tup Tup z rękawiczkami roz. 68 ale wypada większy. Spodnie na szelkach rozpinane w kroku. Stan idealny
 
Do góry