reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

SPRZEDAM, KUPIĘ, ODDAM - podwójne ubranka, zabawki, i inne gadżety...

-2 biale kombinezony na zime moje nosily je odkad skonczyly chyba 2 mies rozm ok 68
-jasnorozowy kombinezon na zime r 56
-ciemnorozowy spiworek z otworem na pasy od fotelika, na wczesna jesien i wiosne, rozm 68
-2 czapeczki formy Broel

Cena na priv

Zobacz załącznik 349204Zobacz załącznik 349205Zobacz załącznik 349206Zobacz załącznik 349207Zobacz załącznik 349208
pencil.png

nadal aktualne, czapki rozm 2mies +
 
reklama
SUKIENECZKI JEANSOWE NEXT rozpinane z tyłu rozm.12-18m-cy i 18-24 ( różnica niewielka) JEDNA SPRZEDANA




 

Załączniki

  • DSCN4130.jpg
    DSCN4130.jpg
    51,4 KB · Wyświetleń: 22
  • DSCN4125.jpg
    DSCN4125.jpg
    47 KB · Wyświetleń: 22
Ostatnia edycja:
Każde maleństwo najlepiej czuje się w ramionach mamy. Rożek Layette otuli Twój skarb równie czule jak Ty sama. Wszystkie rożki wykonane są z bakteriostatycznej tkaniny Purista. Rożek ma bardzo praktyczne zapięcie na rzep. Na pleckach ma kieszonkę na dodatkowe usztywnienie. Rożek jest uszyty z najwyższej jakości materiałów nie powodujących alergii. Kolory są trwałe i nawet po wielu praniach są żywe. 100 % bawełna. 80cmx80cm.
Sprzedam dwa rożki FERETTI LAYETTE Premium. Mam 2 takie same :) Moga być dla bliźniaczek, albo po prostu na wymianę :) W idealnym stanie. 30 zł za jeden, za dwa możemy sie dogadać ;)
Cena do negocjacji :)

4361_1.jpg
 
Sukieneczka C&A w rozmiarze 74. Nowa z metką. W komplecie sukeinka-bombka na podszewce plus różowy golfik.

sukienka C&A 74.jpg sukienka C&A 74 2.jpg sukienka C&A 74 3.jpg


Beżowe saszki na misiu H&M. Z tyłu na rzep. Nowe. Jedna para z metką, druga bez metki (zdjęta by zmierzyć). Rozmiar 16/17.

saszki.jpg saszki2.jpg saszki3.jpg


W razie pytań proszę pisać na priv.
 
Czesc dziewczyny,
mam do dosprzedania czapki zakupione u JOLI466.Niestety na moje dziewczyny okazały sie za małe. mamy jakies wielkie glowy;) czapki sa w naprawde idealnym stanie, bardzo cieple, w intensywnych kolorach, nie zmechacone, porzadnie wykonane. nie moge przezalowac , ze sa za male;(((wiecej zdjęć na stronie 40-tej tego wątku. ja wklejam tylko dla przypomnienia zdjecia wykonane przez JOLE. odsprzedam w atrakcyjnych cenach bo szkoda, zeby sie marnowały przez zime.
Chetne mamy zapraszam na priv.

dsc08654k.jpgdsc08637h.jpgdsc08633zh.jpg
 
reklama
Bawełniane ciemno-różowe czapeczki H&M rozmiar 86



Bawełniane szare czapeczki wiązane H&M z Hello Kitty rozm. 80

 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Do góry