reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

SPRZEDAM, KUPIĘ, ODDAM - podwójne ubranka, zabawki, i inne gadżety...

Dwa pajacyki polarkowe na zamek firmy carter's - 6 miesiecy.
Ubrane tylko raz.
DSC09401.jpgDSC09403.jpg

i tak przy okazji
- niestety tylko jedna sztuka ale moze któraś mama dla jednego bobaska chce pajacyk w paski rozmiar hmm 62



DSC09406.jpgDSC09405.jpg


-dwie pary spodni ciązowych długich i 3/4.
Ja byłam bardzo zadowolona bo były z niezbyt grubego materiału wiec na gorące dni też pasowały. Pas fajnie dopasowuje sie do brzuszka. Służyły mi do samego konca. - rozm L

DSC09409.jpgDSC09411.jpg
pencil.png
 
Ostatnia edycja:
reklama
Cześć wszystkim :)
Czy któraś mama ma może do sprzedania jakieś małe męskie ubranka w rozmiarze 74 lub większe? Chłopcy mi rosną jak na drożdżach i niedługo chyba zbankrutuję normalnie. Będziemy niezmiernie zobowiązani :)
 
Cześć wszystkim :)
Czy któraś mama ma może do sprzedania jakieś małe męskie ubranka w rozmiarze 74 lub większe? Chłopcy mi rosną jak na drożdżach i niedługo chyba zbankrutuję normalnie. Będziemy niezmiernie zobowiązani :)


witaj!!
na stronie 20,21,23 tego wątku są ciuszki po moich chłopcach-zapraszam serdecznie do obejrzenia:-)
 
Ostatnia edycja:
Cześć wszystkim :)
Czy któraś mama ma może do sprzedania jakieś małe męskie ubranka w rozmiarze 74 lub większe? Chłopcy mi rosną jak na drożdżach i niedługo chyba zbankrutuję normalnie. Będziemy niezmiernie zobowiązani :)

Figa a na sttronie 21 moje ciuszki, jeszcze mam takie fajne dresiki welurowe z kapturkiem z uszkami, postaram się dzisiaj wstawić, są w super stanie. Moim chłopakom służuły do 9 miesięcy.
Zapraszam do obejrzenia.
 
Dwie chusteczki w kratkę H&M rozmiar 68 - 2-4 miesiąca.

DSCF5894.jpg

Dwa kapelusiki H&M - Hello Kitty i w małpki. Rozm. 68 (2-4 miesiąca)

DSCF5892.jpg
 
Witam wszyskie mamusie.
mam do sprzedania super kołyskę,która bardzo mi pomogła kiedy moje maluch nie umiały zasnąć.
jeśli ktoś będzie zainteresowany proszę o maila agnes.szh@wp.pl
Zdjęcie3.jpgZdjęcie4.jpg

zdjęcia zrobione komórką,dla zainteresowanych prześlę więcej zdjęć.
 
reklama
Do góry