reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

SPRZEDAM, KUPIĘ, ODDAM - podwójne ubranka, zabawki, i inne gadżety...

Ja mam kilka kombinezonów na zimę i taką wczesną jesień - ale różowe w rozmiarach ok. 68-74. Fotki prześlę jak wrócę z krótkiego urlopu :)
 
reklama
-2 biale kombinezony na zime moje nosily je odkad skonczyly chyba 2 mies rozm ok 68
-jasnorozowy kombinezon na zime r 56
-ciemnorozowy spiworek z otworem na pasy od fotelika, na wczesna jesien i wiosne, rozm 68
-2 czapeczki formy Broel

Cena na priv

IMGP5763.JPGIMGP5761.JPGIMGP5765.JPGIMGP5762.JPGIMGP5764.JPG
pencil.png
 
Ostatnia edycja:
Hej,
mam do zbycia trochę ubranek po moich córeczkach z okresu gdy miały 0-6 miesięcy. Wszystkie ubranka są firmy Mothercare. Stan: bardzo dobry - w tym wieku dzieci rosną tak szybko, że ubranka nie zdążają się zużyć (niektóre ubranka nie były w ogóle używane).
Poniżej zamieszczam zdjęcia wybranych ubranek, jeżeli ktoś będzie zainteresowany proszę o info na priv.
95% ubranek mam w dwóch identycznych egzemplarzach (na zdjęciach zazwyczaj widoczny jest tylko jeden egzemplarz).
Jestem z Warszawy, jeżeli ktoś chciałby osobiście obejrzeć ubranka to oczywiście jest taka możliwość. Mam też duży wybór pajaców i body z okresu gdy miały 0-3 miesiąca. Gdyby ktoś był zainteresowany mogę wstawić zdjęcia.

Ubranka w rozmiarze: new baby (wg producenta do 4,5 kg, ale moje dziewczyny nosiły je jeszcze jak miały 2 - 2,5 miesiąca):
new_baby_6.JPGnew_baby_8.JPGnew_baby_7.JPGnew_baby_1.jpgnew_baby_4.JPGnew_baby_5.JPGnew_baby_3.JPG


Ubranka w rozmiarze: 0-3 miesiące (wg producenta do 6,5 kg, moje dziewczyny nosiły sweterki do końca 5 miesiąca):
0-3_1.JPG0-3_2.JPG
 

Załączniki

  • new_baby_2.jpg
    new_baby_2.jpg
    14,5 KB · Wyświetleń: 30
Hejka mam do sprzedania kilka ciuszków:)
Wszystko jest podwójne i w rozm.56-62 :) Pytania i info na pw;-):-)

P1080764.jpgP1080766.jpgObraz 372.jpgP1080770.jpgP1080784.jpgP1080787.jpgP1080783.jpgP10807.jpgP1080794.jpgP1080.jpg
 
Hej,
sprzedam beciki (80 cm) oraz letnie śpiworki firmy Sauthon (kolekcja Sydney) dla dzieci w wieku 0 – 4 miesiące. Zarówno becik jak i śpiworem posiadam w dwóch identycznych egzemplarzach. Moje dziewczyny spały w nich do skończonego szóstego miesiąca. Jeżeli ktoś jest zainteresowany proszę o info na priv.
 

Załączniki

  • IMG_5171.JPG
    IMG_5171.JPG
    34,1 KB · Wyświetleń: 43
  • IMG_5168.JPG
    IMG_5168.JPG
    35,8 KB · Wyświetleń: 38
  • śpiworek.jpg
    śpiworek.jpg
    24,5 KB · Wyświetleń: 37
  • becik.jpg
    becik.jpg
    29,4 KB · Wyświetleń: 34
justys, a razem chcesz sprzedać czy pojedynczo może byc? Podaj mi cenę na pw bo myśłimy o jakichs nowych zabawakch dla maluchów... :)
 
reklama
Do góry