reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sprawy świeżo upieczone mamy : )

reklama
Bar bra to widzę, ze u Ciebie podobnie jak u nas z tymi bakami, u nas zaczęło sie niewinnie a potem jak sie rozkręciło to cała noc i cały dzień non stop go brzuszek bolał, najgorzej zawsze jest nad ranem, meczy go strasznie.
Dzis nad ranem dwa razy dałam pierś z delicolem i po 2 godz synek znów bardzo stękal, szczerze mówiąc to nie wiem juz co robić, chyba potrzymam go na tym nutramigenie jeszcze kilka dni i poczekam aż mu brzuszek wydobrzeje i dopiero wtedy spróbuje wrócić do cyca. może okazać sie, ze nie będzie juz chciał ssać piersi, ale wtedy najwyżej będę odciągać i z butli mu dawać, moja bratowa juz 1,5 roku tak robi.

o tych rurkach windy słyszałam, ale podobno nie można ich za często stosować bo mogą rozleniwiać jelita, my próbowaliśmy starym sposobem czyli na termometr, ale nic to nie pomogło niestety.
 
Są jeszcze jakieś czopki podobno chyba glicerynowe czy jakoś tak, które też mają pomóc maluchom w wypróżnieniu. Kiedyś jak z synem w szpitalu byłam koleżanka z sali stosowała, bo córcia jej też miała problemy z kupkami. Ale prócz tego, że miała problem to nie odczuwała go, bo do szpitala przyszła z czymś zupełnie innym.
 
Ja miałam powiedziane, że jak jakieś sprawy jelitowe brzuszkowe się dzieją to nie muszę się z lekarzem konsultować tylko właśnie probiotyk osłonowo dawać. :)
 
Ja tez na poczatku próbowałam podawać tylko probiotyk, ale po tygodniu stosowańia ńie było żadnej poprawy, kupki nadal były wodniste, śmierdzące na kwaśno i ze śluzem
Ale i tak nadal podaje, położna powiedziała żeby podawać przez kilka pierwszych miesięcy.
 
reklama
Wlasnie Poziomka to normalne kupki przy kp. U nas świecą na żółto, raz twarożek,raz śluz żółty zalezy co zjem.
 
Do góry