reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

sprawa o alimenty i ustalenie

Jakie dalas dowody do tej sprawy.

Zatanawiam sie czy matka pozwanego bedzie chciala i bedzie miala prawo domagac sie prawa widzenia dziecka? Wolala bym by go wiecej nie widzila juz nigdy

024013950.png

ticker.php
u mnie zadziała zasada: żyją w rozłaczeniu i brak między nimi porozumienia. wskazałam na to jakie relacje między nami były, jakie są, jak wygląda obecnie troska ojca o dziecko, jakie ojciec daje gwarancje wychowawcze w związku ze swoją pracą, miejscem zamieszkania itp.
bardzo polecam sporządzenie sobie notatek wcześniej. wtedy nie sposób o czymkolwiek zapomnieć.
 
reklama
u mnie zadziała zasada: żyją w rozłaczeniu i brak między nimi porozumienia. wskazałam na to jakie relacje między nami były, jakie są, jak wygląda obecnie troska ojca o dziecko, jakie ojciec daje gwarancje wychowawcze w związku ze swoją pracą, miejscem zamieszkania itp.
bardzo polecam sporządzenie sobie notatek wcześniej. wtedy nie sposób o czymkolwiek zapomnieć.
Tak tak notaki ja mam smsy spisane rozmowy telefoniczne nagrane ale balam sie kazdej sprawy
ticker.php
 
No wlasnie mysle otym bo raczej sama sobie nie dam rady zastanawiam sie czy pranie brudow tez bedzie. Nie wiem czy dam rade znowu przechodzic to. Nie wiem jak mam dostac adres jego ojca wiem jak sie nazywa i miejscowosc znam w ktorej mieszka i to tyle. Matki dane znam ale chciala bym ich sadzic obydwoch bo matka nie pracuje wiec male bede miala alimenty a ojciec pracuje wiec chcialam polaczyc aby obydwoje placili mi Jak myslicibedziesz musiala zalozyc 2 osobne sprawye uda sie mi?
ticker.php
bedziesz musial zlozyc 2 osobne sprawy. ale napewno nei ebda latwe.

jezeli chodiz o pranie brydow... wsyztko zalezy od rodzicow ojca dziecka.
jezeli sa wybuchowi beda usulowaliz ciebei zrobic ta zla. nastaw sie na to ze taka sprawa to nci milego.
ja nie wspominam swojej dobrze, chociaz dostalam to co chcialam juz przed sprawa
 
bedziesz musial zlozyc 2 osobne sprawy. ale napewno nei ebda latwe.

jezeli chodiz o pranie brydow... wsyztko zalezy od rodzicow ojca dziecka.
jezeli sa wybuchowi beda usulowaliz ciebei zrobic ta zla. nastaw sie na to ze taka sprawa to nci milego.
ja nie wspominam swojej dobrze, chociaz dostalam to co chcialam juz przed sprawa
Tez tak sadze ze nie mile bo z ojcem dziecka walczylam pod presja jego matki byl.
To mowisz ze nrz nie da sie sadzic rodzicow musze ich osobno wkoncu to jego rodzice.
ticker.php
 
ja tez bym notatki trzymala, ja do dzis mam kopie meili, zawsze moga sie rpzydac.
ja zakaldalam sprawe na rodizcow exa ktorzy byl\i malzenstwem i bylo to niby pod jeden wniosek ale an akzdego osobno.
 
ja tez bym notatki trzymala, ja do dzis mam kopie meili, zawsze moga sie rpzydac.
ja zakaldalam sprawe na rodizcow exa ktorzy byl\i malzenstwem i bylo to niby pod jeden wniosek ale an akzdego osobno.
Czyli to juz przerabialas mialas adwokta zatnawiam sie czy brac bo raczej sama nie dm rade
ticker.php

024013950.png
 
nie mialam adwokata, korzystam raczje z bezplatnych pomocy prawnych.
ogolnie jezeli ci ludzie sa niezbyt mili i nastawienie do ciebie na nie sprawy beda trudne,chyba ze trafisz na przychylna sedzine
 
reklama
nie mialam adwokata, korzystam raczje z bezplatnych pomocy prawnych.
ogolnie jezeli ci ludzie sa niezbyt mili i nastawienie do ciebie na nie sprawy beda trudne,chyba ze trafisz na przychylna sedzine
Oj nie mili bo go potrfili buntowc przeciwko mnie wyzwika od najgorzych padly pod moim adresem. Prawnika mmy tu bezplatnego ale szczeze to nie wiem czy ta kobiet cos kolwiek wie o tych sprawch. Pokazalam jej pozew moi pierwszy po zaczelam juz w ciazy sie sadzic i byla zdziwion ze ja skladam pozew juz teraz.
ticker.php

024013950.png
 
Do góry