reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Spotkanie w Krakowie

Który termin spotkania w Krakowie odpowiada Ci najbardziej

  • 1-15 lipiec

    Głosów: 4 66,7%
  • 16-31 lipiec

    Głosów: 0 0,0%
  • 1-15 sierpień

    Głosów: 3 50,0%
  • 16-31 sierpień

    Głosów: 6 100,0%

  • Wszystkich głosujących
    6
Hello! Dobre wiesci! bede w Krakowie 22 i 23 wrzesnia (do 16tej). Zostawmy miejsce spotkania w Galerii Kazimierz bo bede samochodem.
Jako ze nasze spotkanie jest 23go a ja bede tez 22go to planuje 22 w godzinach poranno przedobiednich wycieczke do Ikea. Moze ktos chce sie przylaczyc?

Żeby do czegoś dojść trzeba wyruszyć w droge!
 
reklama
Hello! Dobre wiesci! bede w Krakowie 22 i 23 wrzesnia (do 16tej). Zostawmy miejsce spotkania w Galerii Kazimierz bo bede samochodem.
Jako ze nasze spotkanie jest 23go a ja bede tez 22go to planuje 22 w godzinach poranno przedobiednich wycieczke do Ikea. Moze ktos chce sie przylaczyc?

Żeby do czegoś dojść trzeba wyruszyć w droge!
Ja będę busem więc niech zostanie galeria krakowska :)

cb7wugpju04jz4q8.png
 
Dobra, to zostawiamy galerię krakowską, żeby już nie kombinować.
Grama ja bym chętnie podjechała do Ikei, bo interesuje mnie tam jedna komoda. Nie wiem tylko, czy będę miała samochód. Ewentualnie mogłybyśmy się umówić gdzieś w centrum, żebym się zabrała z Tobą, gdybym nie miała samochodu?
 
Dobra, to zostawiamy galerię krakowską, żeby już nie kombinować.
Grama ja bym chętnie podjechała do Ikei, bo interesuje mnie tam jedna komoda. Nie wiem tylko, czy będę miała samochód. Ewentualnie mogłybyśmy się umówić gdzieś w centrum, żebym się zabrała z Tobą, gdybym nie miała samochodu?
Kochana ja bede miala samochod i nawigacje!:) wiec moge cie zabrac spod domu i odstawic pod dom. Uprzedzam tylko ze ja widuje ikea raz do roku wiec moge troche tam zabalaganic ale bez przesady w koncu jednak jest mi coraz ciezej nosic moja slodka Zosie:) w takim razie jestesmy wstepnie umowione. Jak bedzie sie zblizal termin spotkania to zadzwonie. baaardzo sie ciesze!

Żeby do czegoś dojść trzeba wyruszyć w droge!
 
Kochana ja bede miala samochod i nawigacje!:) wiec moge cie zabrac spod domu i odstawic pod dom. Uprzedzam tylko ze ja widuje ikea raz do roku wiec moge troche tam zabalaganic ale bez przesady w koncu jednak jest mi coraz ciezej nosic moja slodka Zosie:) w takim razie jestesmy wstepnie umowione. Jak bedzie sie zblizal termin spotkania to zadzwonie. baaardzo sie ciesze!

Żeby do czegoś dojść trzeba wyruszyć w droge!
Super! Oczywiście, że lepiej by mi było spod domu, ale ja mieszkam po przeciwnej stronie miasta niż Ikea i nie chciałam Cię fatygować. Ale jeśli to nie problem, to jak podjedziesz po mnie, to u mnie wskoczymy na obwodnicę i w Ikei będziemy szybciej niż przejeżdżając przez środek miasta. Ale to się jeszcze dogadamy. To czekam na telefon. Też się cieszę. :happy:
 
Ja nie jestem pewna, czy będę miała samochód, czy przyjadę komunikacją miejską, więc nie mogę się zdeklarować.
Co do godzin spotkania, to myślę, że ta 11-11.30 to jest taka w sam raz pora, żeby ten kto ma dojechać do Krakowa na spokojnie dojechał. Z dworca do Galerii Kazimierz powinnaś spokojnie dotrzeć w ciągu 30 minut. A jakby co, to w sumie możemy spotkanie przenieść do Galerii Krakowskiej i wtedy nigdzie nie musiałabyś dojeżdżać, bo Galeria bezpośrednio łączy się z dworcem pkp i przejdziesz z dworca do galerii nawet nie wychodząc na zewnątrz.
A ile spotkanie będzie trwało, to już jest kwestia tego ile kto ma czasu i jak nam się będzie gadać, ale myślę, że do tej 15 coś już spędzimy czasu wspólnie. :happy:

To co, ustalamy spotkanie na godzinę 11-11.15 w dniu 23 września w Galerii Krakowskiej?
Jak rozumiem będą obecne: Antiope, Agucha, elifit, Tuiles, skazawisla1, Grama80. Kogoś pominęłam? Są jakieś inne chętne?
Czyli wychodzi nam 6 sztuk. Może napiszcie mi na pw swoje numery telefonu, żeby nie trzeba było czekać aż któraś pojawi się na forum, żeby potwierdzić czy będzie. Bo szczerze w tym upatruję niepowodzenia doprowadzeniu spotkania do skutku do tej pory.

Będę. Nie wiem na jak długo, bo wyskoczę z pracy, ale będę :)
 
reklama
Do góry