reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Spotkania poznańskich mamuś

Ja jeszcze pomyślę, bo 19.30 to czas kąpieli u nas i może być marudny :) Ale to najwyżej po męża zadzwonię, żeby przyjechał po młodzieńca :D
Zapisywałyście się już na to? Dostaje się jakieś potwierdzenie na maila?
 
reklama
no więc mam potwierdzenie zapisania się na spotkanie. 2 dni przed spotkaniem dostanę maila przypominającego o spotkaniu i wszystkich szczegółach z nim związane.
 
27.03.2011 "Ty i ja"
[FONT=Verdana, Arial, Helvetica, sans-serif][FONT=&quot] spektakl dla dzieci w wieku 0-4 lat [/FONT] Ośrodek Kultury Wierzbak, ul. Wojska Polskiego 8[FONT=&quot] Poznań, [/FONT][/FONT]
[FONT=Verdana, Arial, Helvetica, sans-serif] [FONT=&quot]godz. 10.00, 11.30


Co Wy na to? :-)


ale...

[/FONT]
[/FONT]
Bilety do kupienia przed spektaklem po wcześniejszej rezerwacji telefonicznej lub e-mailowej.
Cena: 15 zł (+ bilet opiekuńczy 12 zł)
Rezerwacje tel. 666 987 001, 604 616 631
 
reklama
no właśnie.. sama perspektywa fajna, ale cena mnie zbiła.. żeby chociaż te 15zl to jeszcze ok.. ale te bilet opiekuńczy.. paranoja..
 

Podobne tematy

Do góry