reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Spotkania poznańskich mamuś

Hej. Mieszkam w Koziegłowach nie znam tu za dużo osób. Mam córeczke 10 miesięcy i chętnie spotkamy się z innymi mamami i dziecmi na spacerki i inne wydarzenia.
Mysle nad wybraniem na spotkanie Swiadoma Mama 17 marca
ja też chcę się wybrać na to spotkania, ale żadna nie chciala isc hehe no to widzę, że będę miała towarzystwo :-)
 
reklama
na-tuśka bardzo chętnie się spotkam. :) może razem z twoją koleżanka? na pw wyśle ci nr tel, jak bedziesz to pusc smska jak akurat Mała nie bedzie spała to mozemy pospacerowac :)

Brzoskwinkaa napisze na gg do Ciebie :)
A na spotkanie Świadoma Mama zapisałam się przez internet. Fajnie że ktoś też jest chętny :)

Cały dzień siedziałam u tesciowej, mała dziś marudziła jak nie wiem...może ząbek idzie...?
Dobranoc
 
a ja mieszkam w Kicinie i też chętnie bym się spotkała z jakąś okoliczna mamą:) na razie spacerujemy po okolicach, ale jak będzie cieplej to można i na dłuzszy spacer się wybrac, nawet przez las do Kozich:)
 
a ja mieszkam w Kicinie i też chętnie bym się spotkała z jakąś okoliczna mamą:) na razie spacerujemy po okolicach, ale jak będzie cieplej to można i na dłuzszy spacer się wybrac, nawet przez las do Kozich:)
Z Kozich do Kicina daleko nie ma :)

Tak jak Brzoskwinkaa piszę w sobotę do lasu :)
marta1210 nasze dzieci w podobnym wieku może się zaprzyjaźnia.?
 
Dzięki Brzoskwinka!
A to z maluszkiem spotkanie? Bo patrzę, że na 17, trzy godziny...
yyy nie wiem ;p

ale na poprzednich spotkanaich ludzie byli z dziećmi, wózki zostawiało się gdzieś obok, więc wydaje mi się, że z tym nie ma problemu,
ja w każdym razie wezmę Adasia ze sobą, bo innej możliwości nie mam ;-)
 
reklama

Podobne tematy

Do góry