reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Spotkania Aktywnych Mam - Wrocław

17 maja 2010

grupa I dzieci w wieku 0-6/7 mcy ( od noworodków do dzieci siedzących) 10.00-12.00
MisiaM + córcia 3 miesiące

grupa II dzieci 7mcy + , 12.30-14.30
Roxiak + synek 8 mcy

na spotkanie można przyjść z mężem tylko,że on jest liczony jako osoba dorosła biorąca udział w warsztatach. W końcu tatusiowie tez mogą w chustach nosić. :tak:
 
reklama
Ja przyjade sama z Gabrysiem. Maz bedzie po nocce, wiec nie sadze, zeby mial nastroj na "dodatkowe zajecia" :)
 
Nie sądzę , choć pewnie ze swoją byłoby łatwiej.
Dopytam się o to. Mozliwe,że chusty będzie można kupić na miejscu.
 
Pani Joanna będzie miała chusty ze sobą takie na których będzie można ćwiczyć.
A chusty kosztują różnie , wszystko zależy od materiału i rodzaju.

EDIT: możecie też zaprosić np koleżankę , tylko wtedy proszę o dopisanie i jej do listy.
 
Ostatnia edycja:
Witajcie ,

Jestem tą "Panią "Joanną z która bedziecie miały w poniedziałek warsztaty noszenia dzieci w chustach .
Padaja pytania czy trzeba mieć swoją chustę - nie nie trzeba :)
Chusty będa dla Was przygotowane z mojego stosu warsztatowego .
Trzeba miec dziecko i dobry humor ze sobą

Te mamy których maluszki nie trzymają karku proszę o zabranie ze sobą
pół pieluszki tetrowej - będzie nam potrzebna do zabezpieczenia karku maluszka w chuście :)

Pytacie o możliwość zakupu chusty .
Nie jestem związana z żadną firmą która produkuje chusty i niczego na warsztatach nie sprzedaje .
Wiem gdzie można kupić chusty w sklepach stacjonarnych lub w sklepach internetowych .Wszystkie informacje otrzymacie na warsztatach :)

Jaki koszt chusty ?
O tym tez będziemy rozmawiać . Wstępnie mogę powiedzieć że koszty chust są bardzo rożne .Od 150 zł w górę .
U mnie będziecie mogły podtykać , powiązać się w rożne chusty , rożnych firm :)



jeślimacie jakieś pytania - pytajcie śmiało .
mam nadzieje że będzie Nam sie miło współpracowało na warsztatach i do zobaczenia :)


Joasia
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
reklama
Do góry