reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sposób na katar u niemowlaka - podzielcie się konkretnymi sposobami

ok majerankową, cóż mi się ubzdurała ta rumiankowa, a gruszkę do noska mam, chyba że sopelek to coś innego ;)

Mam jeszcze pytanie na czym polega a raczej jak rozpoznać obrzęk noska?
 
reklama
u nas jest dokladnie to samo i nam lekarz powiedzial ze jest to objaw alergiczny...poza tym suche pomieszczenia, zima wszystko na to wplywalo. i powiem ci ze kupilismy fride jak maly mail nieco ponad miesiac, ale mi nie odpowiadala forma uzytkowania tego, tzn nie potrafilam wziac tak glebokiego wdechu bo zaraz krecilo mi sie w glowie i kupilismy katarek - taki co sie podlacza do odkurzacza i jest o niebo lepszy!!!polecam na serio, napisz co powie ci lekarz.pozdrawiam
 
sopelek to taki aspirator zwykly jedna koncowke wkladasz do noska dziecka a druga do swoich ust i ciagniesz powietrze jest jeszcze taka nakladka na odkurzacz ale jak probowalam tym malemu odciagnac katar to dostawal histerii hehehe spoelek kosztuje w granicach 20-30 zl zalezy jaka apteka www.sopelek.info.pl/ tu masz informacje
 
Ok,jestesmy po wizycie, Pani pediatra kazała czyścić nosek,usuwać co zalega gdzieś głęboko, woda morską od czasu do czasu prysnąć i tyle,szczególnie się tym nie zaniepokoiła aa i wapna kazała podać:)
 
My na katar tez uzywamy Nasivin a ostatnio Otrivin.Nam pomaga.Maśc majerankową równiez ale na noc,lepiej wtedy Grześ oddycha.I oczywiscie czyścimy nosek Frida
 
Witam moj David kiedy mial 4 miesiace tez zaczol miewac katar nie moglismy sie wogule go pozbyc ja raczej psikalam woda morska w areozolu" Marimer" meczylismy sie ponad miesiac nie chcial wogule jesc i tez nie chcial spac w nocy byl spokuj przez 1,5 miesiaca i znowu sie pojawil poniewaz obecnie przebywam w Irlandi a tu nie ma zadnych kropli sprowadzilam sobie Nasivin wiem ze nie powinno sie dawac zadnych takich kropli dzieciom ale juz po jednej dawce kiedy mu zapsikalam byla naprawde poprawa odetkal mu sie nos oddychal swobodnie a po dwoch dniach kataru prawie nie widac naprawde rewelacja Pozdrawiam
 
reklama
Kochane mamusie mam do Was pytanie :-) Jakie macie sposoby

na nawracający katar - wodnisty. Dodam że co zwalcze to po jakims czasie

wraca.

stosuje fride, masc majerankową i herbatkie na suchy nosek. Ale może macie

sprawdzone sposoby. Z góry dziekuje za odpowiedzi. Pozdrawiam
 
Do góry