reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Spodziewam się bliźniaków

reklama
Kombnatorka ja od siebie powiem,że łatwo nie jest,ale da się ogarnąć przy dobrym planie dnia:-) chociaż czasem nie da sie isc z planem np jak dzieci mają kolki :no: ja chociaż jestem na co dzień padnieta (sama sobie muszę radzic z trójką dzieci) to i tak twierdze,że bliźniaki to podwójne szczęście,ale nie ma co się oszukiwać,że jest tylko tak pieknie jak na tym zdjęciu:-) to tez podwójne troski i obowiązki.Dopóki moje przesypiały dużo to mówiłam,że spoko dam sobie radę,ale teraz już tyle nie spią i bywa,że ostro daja czadu we dwie:tak:no cóż sa też wcześniakami a co za tym często idzie,trzeba odwiedzać róznych specjalistów.Ciążę miałam bardzo trudną,ale to do poczytania na "ciąża bliźniacza"musiałabyś sie cofnąć do wczesniejszych wątków.
Życzę zdrówka i żeby maluszki jak najdłużej siedziały w brzuszku:-)
 
Nic sie nie boj, da rade wszystko samej ogarnac, bez zadnej pomocy:)) Bedzie ciezko na pewno, szczegolnie na poczatku, jesli postanowia wyjsc wczesniej, chociaz zycze dluuugiej ciazy:)
Blizniaczki to moje pierwsze dzieci, po usg bylam przerazona i ryczalam jak bobr. Teraz w zyciu nie cofnelabym sie w czasie i chociaz ząbkuja, marudza i w nocy spie 2-3h to i tak rozplywam sie przy kazdym usmiechu i skakalam dzisiaj i wczoraj z radosci, jak dziewczyny same z siebie wstaly:)
 
Ostatnia edycja:
Do góry