reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Spełnione zaciążone staraczki od stycznia 2012 :)

witajcie
sihaya kupy kurcze raz żółte raz zielone i tez mam wrażenie że po probiotyku, byłam wczoraj u położnej i mówi że nie możliwe... muszę ograniczyć słodycze bo może coś ją uczula a jednak herbatniczków sporo ostatnio jadłam
dominik cudne te czapki
zgłoszę się do ciebie na priv... taką czapunie bym zamówiła i tą zabaweczkę z metkami, ale jeszcze przejrzę na linku twoje arcydzieła oki?

ja zamówiłam dicoflor ehhh no każą podawać to podaje bo przez dwa dni podawałam lactid bo dicoflor mi się skonczył

mała dziś wstawała o 1ej i o 5tej
wieczór był troche gorszy dużo chciała doić a wieczorem mniej mleka ehhh
i bylam wczoraj u położnej to ją zważyła to urosła 220 gram w dwa tygodnie czyli 110 tygodniowo... a na internecie przeczytałam że po 3 miesiącu to dziecko rośnie około 110-120 tygodniowo tak średnio więc jakbby się mieściła

no i ten brzuszek ją czasami boli ehh
nic zmykam szykować moją starszą do szkoły
buziole
 
reklama
Agacyndka to zobaczę jak to u mnie będzie z tym ovulanem... przed ciążą brałam lata tabsy i nie miałam żadnych problemów, ani plamień, ani z wagą, z samopoczuciem, nic... no ciekawa jestem jak przy tych będzie... dziś łyknęłam pierwszą;)

Ze spaniem u nas podobnie jak u Domik hehe.. tzn też przestawienie godzin nie dotyczył Nadii i obudziła się o 5ej:] na szczęście trochę drzemała jeszcze potem... a tak normalnie to chodzi spać 19-19.30 i tak do 23-24, potem pobudka na cyca przez sen ok 2-3 i potem o 6ej dzień dobry;)

Domik cuuudne czapunie:)

Mgiełko a wiesz, że ja też podejrzewam słodkie o te zielone kupska.. bo w sobotę i nd pokusiłam się na szarlotkę i wtedy były zieleńce. Wczoraj nie zjadłam nawet kawałka i cały dzień, noc, do teraz jest ok.

My na 12ta do kontroli i szczepienia i powiem Wam, że mega się boję... samego szczepienia, reakcji Nadki, no i żeby nic jej nie było po... tyle się napatrzyłam w pracy na poszczepienne powikłania - neurologiczne głownie, że trochę siedzi to w głowie ehh...
 
Domik zgadzam się z Tobą z tą zmianą czasu :/ Moje dziecko też nie dało się na to nabrać.

Anulko no jakby nie patrzeć to tylko 6 tygodni Wam zostało :) Nic się nie bój, będzie dobrze wszystko ;)

Agacynda mi Sara zasypia 19:30, później się budzi tylko na jedzenie i dalej kima. O 5 się budzi i zaczyna gadać ale ja ją wtedy do łóżka biorę, ona sobie przy cycu zalega a ja dosypiam i tak dociagamy do 7-8 :) Pewnie jakbym ją później kładła to też by wstawała później ale już tak myślałam że wieczorem wolę mieć czas dla siebie niż rano. Bo i tak w sumie tragedii nie mam. Gdzie nowe zdjęcie Anielki?

Mgiełko może to rzeczywiście po probiotyku. A czasami też się tak dzieje jak kupka wejdzie w reakcje z powietrzem to też się zielona robi.

Sihayko powodzenia na szczepieniu i na pewno nic Nadusi nie będzie! Nie nastawiaj się psychicznie źle tylko idź na luzie to będzie Ci łatwiej to przeżyć.

Noelle co u Was??

U nas ok wszystko :) Wczoraj odwiedził mnie fryzjer, obcięłam włosy, teraz mam takie do ramion i lepiej się czuję no i przede wszystkim mniej roboty z nimi :) Wczoraj u nas lało pół dnia ale za to dziś słoneczko pięknie świeci i mam nadzieję że tak zostanie :)
 
domik jak tam przeżyłyście noc? :-p
Sihaya bez stresu (dużego) :-) dla poprawy nastroju popatrz na nasze dzieciaczki - wszystkie szczepione, zdrowe i uśmiechnięte!
Gosiak u nas jak zawsze podobna pogoda, wczoraj sztorm dzisiaj pięknie i słonecznie :-)
A ja dzisiaj też idę do fryzjera :-D
Aaaa i zapomniałam o najważniejszym - idą zębiska :) ja skupiłam się na dolnych a wczoraj zaglądam na górne a tam już dwie kreseczki jedyneczki :happy: i jedna dolna też już się szykuje bo powoli ją widać ale jak będzie miał dwa zęby u góry to będzie komicznie wyglądał - prawdziwy królik :-D
 
Ostatnia edycja:
No to my już po. Mega dzielna Nadunia - nawet nie zapłakała:] a ja taaaaaaakaaaaaaa dumna z niej jestem hihi;)

Co do kontroli brzuszka... zostawiamy probiotyk ten co mamy, mamy zrobić badanie stolca. Ja nadal mam trzymać dietę bez zmian. Z nowości - odstawiamy całkowicie witaminę K.

Gosiak a gdzie foto z nowymi włosami?;)

Swoją drogą jakaś wątkowa obława na fryzjerów nam się zrobiła hehe...
Ja wczoraj nie dotarłam do fryzjera bo Nadka nie spała na spacerze więc nie chciałam testować jej cierpliwości;) Może uda się jutro lub w czwartek. Za to kupiłam farbę dla odświeżenia koloru i planuję zrobić dziś lub jutro:) pierwszy raz w domu sama będę robić:/ bo zawsze u fryzjera robiłam... ciekawe co mi z tego wyjdzie....

Pianko gratuluję zębisk:D z dwoma jedynkami górnymi to tzw kasownik będzie haha...;)
A Ty co na głowie planujesz??
 
Ostatnia edycja:
Sihayko super dzielna Nadusia !! :-) skojarzona szczepilas? Co za kolor na glowie bedziesz robic?

Pianko wow! Zebiska :-) gratulacje dla Kubulenka :D jaaaki chlop juz z zebami, jak wyjda to koniecznie zdjecie rob :-)

Gosiu to dluuugo Ci Sara spi, bardzo fajne :-) kiedy foty w nowych wdziankach? Ja tego z panterka jestem na maksa ciekawa :D

Mgielko ladnie Nastka przybrala :-) u Nelki tez sie zdarzaja zielone kupki ale polozna mi mowila ze jak sie wprowadza nowe pokarmy to czesto tak jest no i ze jak powietrze sie dostaje to tez zielenieja...

U nas wszystko dobrze. Bylysmy dzisiaj na usg bioderek i brzuszka i wszystko prawidlowo a to ze Nela sie drapie po uszkach to mam sie w ogole nie denerwowac. Bo to nic nie znaczy. Moja Niunia bardzo dobrze reaguje jak zjem kalafior lub brukselki lub brokula ale za to kiepsko dziala na Nia kapusta... Jadlam golabki i byl "fun"...

Chwalcie sie co na glowach porobilyscie :-) ja juz tez musze odwiedzic salon A po godzinach bo mam odrosty juz. W sobote mi tylko grzywe podcial :-)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
reklama
Pianko gratuluję ząbków :) A co będziesz robić u fryzjera?

Sihayko super, że Nadunia taka dzielna była! Mam nadzieję, że badanie wyjdzie ok. Trzymam kciuki żeby się udało dotrzeć do fryzjera :) Ja mam o tyle dobrze, że fryzjer przychodzi do mnie do domu także nie muszę się martwić :)

Agacyndo Ty masz farbowane włosy? Ja myślałam że to Twój naturalny kolorek :) Co do ubranek to jeszcze poczekasz bo kupiłam większe bo na teraz Sara ma mnóstwo ubranek więc jeden wzięłam o rozmiar większy a drugi o dwa także jeszcze troszkę ;)

Aaa gdzie mam wstawić to zdjęcie z nowymi włosami? Na grupie?
 
Do góry