reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Spadek beta hcg

Dark1983

Początkująca w BB
Dołączył(a)
19 Październik 2022
Postów
26
Ostatnią miesiączkę miałam 06.03.2024 r.
06.04 (sobota) beta wyniosła 215,
08.04 (pon.) 240 i wtedy pobiegłam do ginekologa. Zrobił mi USG i nic nie widział. Kazał powtórzyć betę za 48h. Powtórzyłam dzisiaj i spada, jest 201 :(
Brzuch pobolewa mnie w dole po obu stronach ale nie jest to jakiś ostry ból.
Dziewczyny, co robić?
 
reklama
Betę powtórzyć lepiej w piątek czy sobotę?
Zrobiłam jeszcze progesteron, ale wynik będzie jutro dopiero.
 
Ostatnią miesiączkę miałam 06.03.2024 r.
06.04 (sobota) beta wyniosła 215,
08.04 (pon.) 240 i wtedy pobiegłam do ginekologa. Zrobił mi USG i nic nie widział. Kazał powtórzyć betę za 48h. Powtórzyłam dzisiaj i spada, jest 201 :(
Brzuch pobolewa mnie w dole po obu stronach ale nie jest to jakiś ostry ból.
Dziewczyny, co robić?
Powtórzyć w piątek badanie
 
Dziękuję wszystkim za pomoc. Odebrałam wynik progesteronu z środy: 8,00 mg/ml. To dobrze czy źle?
Dzisiaj powtórzyłam betę. Wynik będą po 16:00.
 
Dziękuję wszystkim za pomoc. Odebrałam wynik progesteronu z środy: 8,00 mg/ml. To dobrze czy źle?
Dzisiaj powtórzyłam betę. Wynik będą po 16:00.
W jakim sensie dobrze czy źle?
No jeśli chodzi o ciążę to źle, bo jest za niski. Ale u Ciebie i tak już ciąża się nie utrzymała, beta spada, więc dobrze, że progesteron też spada.
Bardzo mi przykro.
 
reklama
Dzięki dziewczyny. Nam też jest przykro. Staramy się od 2021, najmłodsi nie jesteśmy. Ale nie poddajemy się i będziemy walczyć dalej.
Bardzo mi przykro :( a ile macie lat i czy maskę już dzieci - przepraszam, jeśli to jest zbyt intymne pytanie, oczywiście jeśli nie chcesz to nie odpowiadaj. Jestem tylko ciekawa, co Twoim zdaniem oznacza że macie już swoje lata.
Mocno Cię przytulam, życzę dużo siły. Będzie ciężko ale uwierz mi potem wszystko się ułoży i jeszcze doczekacie się maluszka ❤️
 
Do góry