reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

SPACERÓWKI - przesiadamy się do małego wózka!

Magdzia-no i o to chodzi.wozka idealnego chyba nie ma.zawsze sa zwolennicy i przeciwnicy.mnie sie zapp tez podoba à siedzonko kubelkowe nie przeszkadza.zreszta tez mam w swoim wozku.podobno nowe zappy nie trzeba siedziska zdejmowac.
 
reklama
pamiętałam pamiętałam tylko z czasem się nie wyrobiłam, wczoraj mała gorączkowała po szczepieniu i pogoda była bardzo niefajna... a dziś sesyjka w przedpokoju bo też nigdzie nie wychodzimy...

12-2010 293.jpg12-2010 287.jpg12-2010 291.jpg12-2010 295.jpg12-2010 265.jpg12-2010 294.jpg12-2010 284.jpg
12-2010 281.jpg
pencil.png
 
Super mała wygląda:) Kolor śliczny! Ja jadę jutro lub w sobotę mój odebrać:D A dzisiaj chcę zamówić spiworek, powiedz mi A-Asia jak nie będzie to problem jaki długie jest siedzisko z podnóżkiem? Bym dobrą długość śpiworka zamówiła. Bo oparcie ma 50 cm to wiem:p Z góry dzięki!
 
oparcie 50 cm siedzisko z podnóżkiem 33-34 cm to masz w sumie 83-84 cm szerokość 31-32 cm mierzona na siedzisku i 34 cm mierzona na podnóżku...
 
Sasanka1 jak się sprawuje ten wózek? Moja córcia ma 11 miesięcy i rozglądam się na wiosnę za mniejszym wózkiem. Zastanawiałam się nad Maclarenem XLR (niestety nie rozkłada się na płasko, a moja mała lubi zasnąć na spacerku) i właśnie nad Baby Joggerem City Mini. Będę wdzięczna za wszystkie spostrzeżenia. :)
 
ja jestem zakochana w Peg Perego Si Wózek Peg Perego Si - porównanie cen w sklepach internetowych, choć nie widziałam go na żywo, ale patrząc na wózeczek i opinie bardzo mnie zachęca :tak: choć cena odpycha.. :-( mam możliwość kupienia go w idealnym stanie za 650zł, jeszcze na gwarancji w kolorze czarnym ale tak czy owak i 650zł to dla mnie bardzo duża kwota no i czarny kolor tak sobie mi pasuje, tym bardziej że w drodze jest do nas czarny x-lander xa, który wybrał mąż, no ale ja na zakupy czy inne szybkie wypady chciałabym mieć lekką parasolkę, bo jednak x-lander swoje waży..; myślę jeszcze nad Peg Perego Pramette A3 - jest trochę cięższy i podejrzewam, że większy od Si, to jest coś pomiędzy Pliko P3 a Atlantico wielofunkcyjny Mamas&Papas ze spiworkiem + fotelik z auto fix /Plico/ | Wielofunkcyjne - Bezpłatne Ogłoszenia KupSprzedaj mogłam mieć go za niecałe 400zł razem z fotelikiem i bazą do niego ale byłam głupia, niezdecydowana i przegrałam aukcję :wściekła/y: to co punktuje u mnie w tym wózku to możliwość jazdy mając dziecko przodem do siebie ale niestety nie składa się jak parasolka; maclareny nie podobają mi się w ogóle, aha no i sporo dziś czytałam w necie apropo wózków i podobnież kilkakrotnie tańszy mamas&papas beat jest bardzo porównywalny do maclarena;
a Wy który wózeczek byście wybrały z tych dwóch tzn. Peg Perego Si czy Peg Perego Pramette A3?
 
Ostatnia edycja:
reklama
Marta1210 zipyy tez jest w PiM mi proponowali kolor fukse za 870 zł chyba, dobrze to wyglada, ale dla mnie juz za drogi w innych kolorach ponad 1000.
Aguola
Maclaren xlr rozkłada się na płasko, to jedna z nielicznych spacerówek pod tym względem! Ale to czołg:p
 
Do góry