reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

spacerówka dla noworodka

reklama
my mamy już odchowaną córeczkę ale od początku mieliśmy graco evo. Kupiliśmy używany wózek ale w bardzo dobrym stanie.Jest wielofunkcyjny i naprawdę warty wszystkiego.
 
ja z mężem kupiliśmy używany jane muum, ale nic, a nic nie zniszczony, a podobno po różnych przejściach ich sposób wykonania naprawdę gwarantuje 10000% bezpieczeństwa, a przy okazji maluszek je uwielbial :)
 
my mamy już odchowaną córeczkę ale od początku mieliśmy graco evo. Kupiliśmy używany wózek ale w bardzo dobrym stanie.Jest wielofunkcyjny i naprawdę warty wszystkiego.

Moja znajoma kupiła ten wózek po dwójce dzieci i sprawuje się super. A ile zaoszczędziła dzięki kupnie używanego wózka
 
a ja zastanawiam się nad Quinny Speedi, co o nim sądzicie?

Speedi mialam przy pierwszym dziecku, i sprawdzal sie doskonale... zebysmy sie nie pospieszyli i nie oddali dla siostry to pewnie bysmy zatrzymali i drugiego niunka wozili :) bo byl w bardzo dobrym stanie mimo prawie 3 lat uzytkowania
 
Musiała być to używka w naprawdę bardzo dobrym stanie,ponieważ ja osobiście chyba nie zdecydowałabym się na coś takiego- nowy wózek zawsze zapewnia nam gwarancję producenta i wyznacza pewną jakość. Akurat Graco Eco to dobry wybór.
 
ja chyba tez wolalabym nowy, teraz na wiosne przesiadziemy sie do lekkiej spacerowki i mam na oku quinny zapp xtra 2 ten z rozkladanym siedziskiem do spania
 
ale że spacerówka dla noworodka? średnio mi się ten pomysł widzi.
jeśli krótkie spacery, to można fotelik samochodowy wpiąć, można też chustę kupić i w chuście nosić, ewentualnie wózek 2w1 z dodatkowym zakupem gondoli, a potem masz spacerówkę.
siostra decyduje się na firmę quinny i właśnie będzie dokupować gondolę do spacerówki, bo zależy jej na tym, żeby wózek był lekki i zajmował mało miejsca po złożeniu. a w tym quinny, to nawet gondola jest składana- taki bajer ;-)
 
reklama
Do góry