reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Sosnowiec, Dąbrowa Górnicza, Będzin i okolice - znajdę tu jakieś mamuśki stamtąd?

dziewczyny stało się, mamy założony wąteczek zamknięty :-)
wysłałam zaproszenia, jeśli kogoś pominęłam to pisać :tak:
 
reklama
Witam.
Mam pytanie Czy są tu może jakieś mamy z Czeladzi?? Których dzieci chodzą do przedszkola nr 11.
Lub które będą do niego uczęszczały do grupy 3latków od 1 września??
Pozdrwiam
 
Cześć dziewczyny:-)

Nareszcie mogę z wami popisać, no trochę mnie nie było, ale mam nadzieję ,że nadrobię szybko zaległosći:-)
zakazana bardzo ci współczuję , strasznie mi smutno z powodu Twojej fasolki:crazy:
Pamiętaj , że jesteśmy z tobą...Moge się tylko domyślać jak sie teraz czujesz

Domik fajnie że już wróciłaś , pewnie wypoczęta i szczęśliwa, oj mi tez przydałby sie jakiś wypadzik , czekam z niecierpliwością na wakacje:-)

A mój synek 30 maja wyjeżdzą na zielona szkołę nad morze, trcohe sie martwię bo on taki trochę mamisynek jest:-) Jeszcze sie mamusi spódniczki trzyma:-) A tam będzie musiał sie zająć sam soba bo mamusi nie będzie:-) A poza tym z powodu jego choroby przyjmuje codziennie rano leki , jego wychowawczyni jest troche zakręcona , mam nadzieje , że dopilnuje tego żeby je brał...No ale niech jedzie , może sie usamodzielni troche:-)

Dziewczyny zajrze do was wieczorkiem bo mi sie wlasnie Lena obudziła, z tego co doczytałam to jest jakis inny wątek, dajcie kochane namiara to sie tam do was wieczorkiem wbiję:-) Papatki:-)
 
reghina zobacz w wiadomosciach powinnas miec zaproszenie :-)
oj to fajnie się ma twój synuś,ja też z chęcią bym się gdzieś wybrała :-)
a gdzie byłaś jak cię nie było?:-)
 
Cześć dziewczyny. Szukam pokrewnej duszy, kogoś z kim będę mogła porozmawiać, być może spotkać się. Niebawem czeka mnie przeprowadzka do Siemianowic Śląskich, serce nie sługa, stanęłam przed ciężkim wyborem w życiu zostawiając rodzinę i przyjaciół oraz wszystkich znajomych na drugim końcu Polski. Ale teraz najważniejsze jest byśmy byli wszyscy razem :) W lipcu zostanę mamą! Już nie mogę się doczekać kiedy to słodkie maleństwo noszone pod serduszkiem przyjdzie na świat. Ah.. zapomniałabym się przedstawić - mam na imię Marta, mam 29 lat :) Co prawda już jakiś czas temu zarejestrowałam się na forum, ale niedługo potem laptop został brutalnie potraktowany przez mojego brata :| Chciałam poznać was bliżej, ale po wejściu na kilka z waszych profili, widzę, iż nie zamieściłyście żadnych informacji, więc pozostaje mi chyba tylko przeczytanie wątku od początku, może uda mi się połapać.
Pozdrawiam i życzę miłego dnia!


jakiś laik jestem komputerowy, widzę w Waszych postach emotikony,a u mnie się nie zrobiły :| to jakieś specjalne czary? trzeba stosować nawiasy? Dziwnie..
 
Ostatnia edycja:
Orange81 witaj na forum:-)
Siemianowice Śląskie- całkiem przyjemne miasto, mieszkali tam kiedys moi znajomi, a i ja parę razy tam byłam:-) Na pewno sie tam odnajdziesz:-)
A posty pisz w rozszerzonym edytorze, tam nie trzeba robić żadnych nawiasów, tylko klika się w odpowiednią emotikonke i gotowe:-)

Bibianka niestety nie mam nic w wiadomościach:no: Zostałam sama tu jak sierotka:crazy:
 
Reghina dziękuję za powitanie oraz instrukcję - choć nie ukrywam, że jakieś 2 min zajęło mi znalezienie rozszerzonego pola odpowiedzi ;) chyba jeszcze się nie do końca obudziłam.

Poczytałam Was wczoraj trochę i widzę, że szykujecie spotkanie tylko coś ciężko terminy dopasować :) Ja będę w Siemianowicach z początkiem maja, więc gdyby coś zgłaszam swą kandydaturę.. Nie ukrywam, że znajomych nie mam tam żadnych i choć jestem komunikatywną osobą to jeszcze póki co trochę mnie to wszystko przeraża.. A w gronie mam wydaje mi się, że zawsze raźniej :)

Co to jest wątek zamknięty? czy oznacza to, że tutaj już nic się nie będzie działo? :( Trochę to smutne.. No nic, obowiązki wzywają, pewnie później zaglądnę, a nóż coś się ruszy. Pozdrawiam Was, życzę miłego dnia :)


A emotki dalej mi nie wyszły.. Jestem bezprecedensową sierotą, haha.
 
Hej , hej , Orange nie przejmuj się, początki na forum bywają trudne , ale zobaczysz że już niedługo się w tym wszytskim odnajdziesz:-) Jak piszesz post w edycji zaawansowanej (rozszerzonej) to z prawej strony masz obrazki ikonek (buzki), tylko po prostu musisz kliknąć w która ci pasuje i ona zostanie automatycznie wyświetlona w twoim poście:-)

Wiesz ja ciebie rozmumiem , twoje obawy w zwązku z przeprowadzką, bo sama 6 miesięcy temu to przechodziłam, co prawda przeniosłam sie nie do innego miasta ale na inne osiedle, ale tez bardzo to przeżyłam i długo nie potrafiłam sie tu odnalezć:-) Ale juz powoli zaczynam poznawać nowe koleżanki na spacerach, juz jest lepiej:-) Ty też na początku bedziesz pewnie zagubiona ale odnajdziesz się- to kwestia czasu:-)
A skąd będziesz sie przeprowadzać , z jakiego miasta?

Orange nie było mnie troche na forum i nie jestem na bieżąco , ale z tego co doczytałam to dziewczyny założyły zamknięty wątek, no wiesz , taki bardziej prywatny, żeby można było swobodnie pisać bez podglądaczy:-) A na razie sama nie wiem jak się na niego wbić, czekam na zapka, i na razie piszę tu:-)
 
reklama
Jeszcze raz dziękuję za pomoc Reghino! :tak: (klik) haha - ok, działa, potrafię! :-D (klik) ależ frajda :-) Przeprowadzam się z Kołobrzegu.. więc szmat drogi - niestety.
Ojj.. Ci podglądacze to nie brzmią zbyt dobrze :baffled: aż sama się czuję jak podglądacz bo czytałam jakiś czas temu takie czysto mamusiowo-ciążowe wątki na tym forum, ale nie brałam udziału w dyskusji, po prostu czytałam, chciałam się dowiedzieć więcej, być może zabrakło trochę odwagi. Ale mam nadzieję, że to nie jest jakieś niestosowne mocno :szok: Może za 150 lat się załapię i do Waszej zamkniętej strefy.. Było by fajnie zważywszy na fakt, że skoro tutaj przycichło to marne szanse żeby udało mi się kogoś poznać :-(
 
Do góry