reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sosnowiec, Dąbrowa Górnicza, Będzin i okolice - znajdę tu jakieś mamuśki stamtąd?

W cudzym lozku... Jakos to do mnie nie przemawia. Najlepiej sie czuje we wlasnym lozku, wlasnej poscieli. Komfort pelnej swobody. My splodzilismy syna w swojej sypialni. W obcych lozkach nie jestem w stanie sie skupic na samej przyjemnosci, bo sie zastanawiam czy sie posciel nie poplami, czy nas nie slychac... i w ogole jakos tak niezrecznie jest. Dla nas to bylo dodatkowe przezycie, bo znamy dokladna date, kiedy zmajstrowalismy Tomka.
Nie potrzebowalismy zmiany otoczenia, wystarczyl powiew wiosny. Ach, ten kwiecien. A zadanie mielismy bardzo utrudnione, bo odstawilam hormony, ktore bralam przez ponad 6 lat. Moje cykle byly tragiczne, nawet po 60 dni. Wystarczyl jeden cykl z luteina, zeby sie udalo.
 
reklama
Nam się przytrafiło pierwszego dnia wyjazdu wakacyjnego/podróży poślubnej w sierpniu :-) łóżka raczej ze sobą nie braliśmy :)
 
wite ma mnie ostatnio bo zaczelam pracowac, od wczoraj w nowej pracy, pawelek z opiekunka albo babcia, ciezko ale dam rade,a jutro mamy urodzinki smyka, oj to juz roczek

pozdrowienia
 
Hej dziewczyny dawno sie nie odzywałam. Mam takie pytanie czy ktróaś z was chodzi z dzieckiem na uniwersytet Unikids?
 
Ostatnia edycja:
Witam
Na uniwersytet można zapisac dzieci w wieku 6-12 lat. Mój syn jest zachwycowny i wykładami i warsztatami bardzo chętnie chodzi i jest po nich bardzo zadowolony. Wszystko do tej pory mu się podobało.
 
reklama
Madie , pisz co u Ciebie ? i jak tam słodki przystojniaczek rośnie ?
Karalajna a jak w pracy? i jak Pawełek odnajduje się w żlobku?

moja Amelka wystarczy ze narazie na balet chodzi, nie chce jej zadreczac milionem zajec , wystarczy ze kaza jej isc juz do szkoly za 2 lata ! :(
 
Do góry