reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Śluz w ciąży

Nic mnie nie boli na szczecie :)
Bóle brzucha nie są najgorsze, macica się rozciąga stąd możliwe bóle. Będzie dobrze, jak są objawy ciąży np nabrzmiałe piersi to jest wszystko dobrze. Nie czytać za dużo bo to tez później nakręca, każda ciąża jest inna, jedna jest wręcz nudna, a przy porodzie powikłania i niestety straty, a są tez ciąże które przez całe 9 miesięcy są problemowe a dzieciaczki się rodzą szybko i zdrowe ☺️
 
reklama
Bóle brzucha nie są najgorsze, macica się rozciąga stąd możliwe bóle. Będzie dobrze, jak są objawy ciąży np nabrzmiałe piersi to jest wszystko dobrze. Nie czytać za dużo bo to tez później nakręca, każda ciąża jest inna, jedna jest wręcz nudna, a przy porodzie powikłania i niestety straty, a są tez ciąże które przez całe 9 miesięcy są problemowe a dzieciaczki się rodzą szybko i zdrowe ☺️
Maluch się kręci jak szalony, ale właśnie ten jednorazowy gęsty śluz mnie martwi :(
 
Hej dziewczyny, dziś rano przy podcieraniu, zauważyłam u siebie jednorazowy, gęsty, ciągnący się śluz, koloru żółtawego. Dodam że jestem w 22 tyg ciąży i wczoraj skończyłam kuracje tabletkami dopochwowymi z powodu infekcji. Czy mógłbyc to czop? Czy któraś z was tez tak miała?
Ja miewałam takie ciągnący śluz, gęsty. Jestem aktualnie w 19 tc wszystko jest ok. Myślę że nie masz sie czym martwić jeśli nie ma plamien ani bólu :)
 
Wizyta już niedługo i jestem pewna ze będzie wszystko dobrze ☺️ Rozumiem obawy ale skoro maluszek sie rusza, nie ma innych dolegliwości i śluz był tylko raz to głowa do góry ☺️
 
Maluch się kręci jak szalony, ale właśnie ten jednorazowy gęsty śluz mnie martwi :(
Ja miałam całą ciążę takie jakby gluty ciągnące się. To był wg lekarza śluz + tabletki (luteina i coś na infekcję). A luteinę brałam non stop i od tego non stop miałam infekcję. Jak tylko glut się zabarwił na zielono, to wiedziałam, że to infekcja. Jestem 4 m-ce po porodzie i do tej pory miewam taki śluz. Z tym, że u mnie podejrzenie, że ten śluz jest związany z nadżerką.
Nie mniej jednak jak zawsze robiłam zdjecie i wysyłałam do lekarza prowadzącego.
Nie mamy teraz dobrych czasów do wizyt na IP, ale ciąża to taki stan, że lepiej odwiedzić ją raz za dużo niż za mało.
 
reklama
Do góry