reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniówki 2016

reklama
Niunia wklejam zdjęcie.
0585db82828d1cee31335ca62f6cf1b0.jpg
 
Dziewczyny a Wasze dzieci już siedzą czy.jeszcze nie? Wiem że spacerówke można na płasko rozłożyć i tak dziecko wozić ale się boję ze mala ciągle będzie walczyła żeby się podciągnąć do siadu z pleców podczas jazdy.
 
Dzieki . Ha jak bedze decydowac sie na sobna spacerowke to bede szukac skladanej na parasolke [emoji4]

Middayjoy Kuba dopiero zaczyna siadac ale my nadal w gondoli czekam az sie zrobi cieplej wtedy wskakujemy w spacerowke ale fakt gondola ladniejsza


Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom
 
A też macie taki problem z zmiana pieluszki? Mała na przewijaku zaraz się chce na brzuch przekrecac i jak ją trzymam na plecach to ryk. Zagadywanie, śpiewanie, zabawki nie pomagają :( niedługo będę czekać aż mój wróci z pracy żeby pieluche zmienić :/
 
Moj tez kombinuje jak zmieniam mu pieluche. Musze go sila brac na plecy a on i tak owija moje rece nogami, odpycha sie, no cyrk jakis. Nawet sie zastanawialam czy nie kupic tych pieluchomajtek zeby bylo latwiej :)


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
74dii09ku6mxcfne.png
 
O, Diana, dobry pomysł. Dostałam kilka darmowych próbek tego. Przetestuje :D
Tylko to pomoże przy siku a przy kupce? Może pod prysznic ?:)
 
reklama
Do góry